Konsol almak için Ocak ayı beklenir mi?

Ps4 kutulu oyunları ps5'de de çalışıyor. 2. elden ucuza bir sürü ps4 oyunu bulup ps5'de oynayabilirsin. Ayrıca alabiliyorsan yurtdışından al. (Bu arada ps5'e özel ps plus collection diye bir olay var. TLOU1 Last Guardian, Detroit : BH, Unchated 4 gibi güzel oyunlar var. Bi süre onlarla idare edersin sonra da 2. el oyun oynamaya başlarsın.)
Bunu bilmiyordum teşekkür ederim bu bilgi için. Beklemek mantıklıymış.

Şöyle bir oyuncu iseniz: "Ben oyunları vakit öldürmek ve eğlenmek için oynuyorum." Gidin alın Xbox.
Ama hardcore oyuncu iseniz ve oyunlara vakit öldürme aracı olarak değil bir sanat eseri olarak görüyorsanız PS dışında seçenek yok.
Gördüğüme göre siz basit bir oyuncusunuz.
Ayrıca oyun çok güzelse bir hardcore oyuncu için 1000TL bile eder.
Benim anladığım siz bir ps fanboyusunuz ve at gözlüğü takmışsınız. Xbox'un şaheser gibi oyunları 6 tlye vermesini göremiyorsunuz. Sizin gibiler yüzünden ps'den soğuyorum yeter artık.

Şöyle bir oyuncu iseniz: "Ben oyunları vakit öldürmek ve eğlenmek için oynuyorum." Gidin alın Xbox.
Ama hardcore oyuncu iseniz ve oyunlara vakit öldürme aracı olarak değil bir sanat eseri olarak görüyorsanız PS dışında seçenek yok.
Oyunlar da film dizi kitap gibi eğlence araçlarıdır. Ve bahsettiğiniz oyunların çoğu hikaye tabanlı ve maksimum 40 saat sürüyorlar. Ve bu kadar pahalı olmamaları gerekiyor.

Şimdi bence şöyle. Konu sahibi exclusive oyunları oynamak için PlayStation alacaksa PS alsın. Ama eğer exclusive oyunlar benim için çok önemli değil ben Forza gibi kaliteli oyunları da oynayacağım derse Xbox alsın. Ama konu sahibinin isteği üzerine PlayStation almak çok daha mantıklı. Ama 1000TK de verilmez be hocam. 500TL civarları ideal.

Oyunlar da film dizi kitap gibi eğlence araçlarıdır. Ve bahsettiğiniz oyunların çoğu hikaye tabanlı ve maksimum 40 saat sürüyorlar. Ve bu kadar pahalı olmamaları gerekiyor.
Basit bir oyuncu olduğunuzun kanıtlarından biri daha...
Biz farklı şeyleri deneyimlemek için oynarız oyunları, siz nasıl oynarsınız onu bilmiyorum.

Vallahi " şaheser " niteliğinde oyunlara 500 600 TL para verip 1080P 30FPS oynamak istiyorsa PS alsın. Ama hem çok uygun bir fiyata gayet güzel bir oyun kütüphanesine sahip olup üstüne çok daha iyi grafikler ve yüksek FPS oynamak istiyorsa Xbox alsın. Şunu da unutmasın PS alırken;

PlayStation 4/Tanıtım tarihi

15 Kasım 2013

Şimdi bence şöyle. Konu sahibi exclusive oyunları oynamak için PlayStation alacaksa PS alsın. Ama eğer exclusive oyunlar benim için çok önemli değil ben Forza gibi kaliteli oyunları da oynayacağım derse Xbox alsın. Ama konu sahibinin isteği üzerine PlayStation almak çok daha mantıklı. Ama 1000TL de verilmez be hocam. 500TL civarları ideal.
TLOU2, RDR2, GoW 2018 ve Spider Man'e bence verilebilir. Gidip de Halo'ya 1000TL verin demem zaten.
Bir de şu FH4 var. Hardcore oyuncular için ideal bir oyun değil zaten. "Gel de 2 milyonluk arabama bak" diye arkadaşlara karşı övmek için yapılmış bir oyun.
Arabalar konusunda hardcore oyuncu iseniz Gran Turismo'nun gerçekçiliği ve simülasyonu var PS'de.
Vallahi " şaheser " niteliğinde oyunlara 500 600 TL para verip 1080P 30FPS oynamak istiyorsa PS alsın. Ama hem çok uygun bir fiyata gayet güzel bir oyun kütüphanesine sahip olup üstüne çok daha iyi grafikler ve yüksek FPS oynamak istiyorsa Xbox alsın. Şunu da unutmasın PS alırken;

PlayStation 4/Tanıtım tarihi

15 Kasım 2013
PS4 Slim: 2800 lira.
Xbox Series S: 5500 lira.
Gayet güzel oyun kütüphanesi ve Game Pass. Hmm. Düşündürücü.

TLOU2, RDR2, GoW 2018 ve Spider Man'e bence verilebilir. Gidip de Halo'ya 1000TL verin demem zaten.
Bir de şu FH4 var. Hardcore oyuncular için ideal bir oyun değil zaten. "Gel de 2 milyonluk arabama bak" diye arkadaşlara karşı övmek için yapılmış bir oyun.
Arabalar konusunda hardcore oyuncu iseniz Gran Turismo'nun gerçekçiliği ve simülasyonu var PS'de.

PS4 Slim: 2800 lira.
Xbox Series S: 5500 lira.
Gayet güzel oyun kütüphanesi ve Game Pass. Hmm. Düşündürücü.
Birisi teşhir ve 7 senelik. Birisi 0 konsol.

Need For Speed Serisi
Mass Effect Serisi
EA Sports Serisi
Final Fantasy Serisi ve daha fazlası ...

Yeni konular

Geri
Yukarı