Konsol Cenneti güvenilir mi?

kemalburakozcan

Centipat
Merhaba arkadaşlar sahibinden de PlayStation'lara bakarken Konsol Cennetini gördüm. Sıfır PlayStation 4 Slim sipariş etmeyi düşünüyorum. Daha önce buradan alışveriş yapan var mı? Güvenilir midir? İyi Günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar sahibinden de PlayStation'lara bakarken konsol cennetini gördüm. Sıfır PlayStation 4 Slim sipariş etmeyi düşünüyorum. Daha önce buradan alışveriş yapan var mı? Güvenilir midir? İyi günler.

Bu linkte, "konsol cenneti" adlı işletme için yazılan yorumlar var. Bir bak incele, ben de ilk defa görüyorum.

Teşekkürler arkadaşlar bilgileriniz için. Bakırköyde mağazaları varmış. İstanbul'da olmadığım için kendim gidip alamıyorum. Muhtemelen pazartesi günü sipariş vereceğim, ürün elime geçince tecrübelerimi yazarım.

Güvenilirdir. Alışveriş yapabilirsiniz.

Bu linkte, "konsol cenneti" adlı işletme için yazılan yorumlar var. Bir bak incele, ben de ilk defa görüyorum.
Tekrardan merhaba arkadaşlar, Konsol Cennetini bu pazartesi telefondan arayıp istediğim konsolun sıfırının stoklarında olup olmadığını sordum. Stoklarında olduğunu söylemeleri üzerine siparişi verdim. Siparişi verdikten 30 dakika kadar sonra elimizde o konsoldan kalmamış size başka bir konsolun hard diskini değiştirip bugün gün içerisinde kargoya vereceğiz diye mesaj attılar. Bende bu olayın üzerine iade ettim.

İstediğim konsolu da Royal Konsol İstasyonu diye farklı bir yerden satın aldım. Aynı gün kargoya verdiler. Şuan kullanıyorum, gayet memnunum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı