Konsol Komutları ile NPC Spawn Edebileceğiniz Oyunların Listesi

thunderofbird

Hectopat
Half life 2'de ve özellikle Gta 4'de NPC leri spawn edip merdivenden aşağı yuvarlarken aldığım zevkten sonra
s3.gif
, NPC spawn edilebilecek oyunların bir listesini yapmaya karar verdim, şimdiye kadar çıkmış birçok oyunda, çıktığı zaman ki jenerasyonun kısıtlamaları ile oyun içinde çok fazla NPC olmuyor, ancak Modern Warfare 2,Gta,Skyrim gibi birçok oyunda ne kadar çok NPC o kadar çok eğlence demek.

Bu şekilde hem oyundaki çevre canlılığını artabilir, en sevdiğiniz oyunları yeniden daha aksiyon dolu bir şekilde oynayabilir(benim için örnek;dark souls 3), ya da sadece sevdiğiniz bir bölümde farklı düşmanlar spawn edip savaşmalarını izleyebilirsiniz.

Daha çok oyun buldukça listeye ekliyorum, buraya konu açmamın sebebi de hem sizlerden gelecek öneriler ile daha fazla oyun bulup listeye eklemek, hem de sevdiğiniz bir oyundan daha da zevk alabileceğiniz, eğlenebileceğiniz böyle de bir yolun var olduğunu göstermek.

Şimdiye kadar yaptığım liste aşağıdaki gibidir, sizden de gelecek oyun önerilerini listeye ekliyor olacağım;

7 Days to Die

Arma 3 (Editor Modu)

Baldur's Gate II

Bully: Scholarship Edition (Super Modu)

Conan Exiles

Contagion

Counter Strike Global Offensive (CS oyunları)

Crysis Sandbox Editor

Dark Messiah Of Might And Magic

Dark Souls 3 (debug menüsü)

Don't Starve

Doom 3

Dota 2 (Demo Modu)

Dwarf Fortress

Far Cry 3 & Far Cry 4 (editor modu)

Far Cry 5 (arcade mode)

Fun with Ragdolls

Garry's Mod

Gothic 1 & Gothic 2

Gta 4 & Gta 5

Half Life 2 (Source Engine oyunları)

Half Life Alyx (Source Engine 2)

Halo master chief collection (Forge modu)

Kingdom Come Deliverance

Max Payne 3

Medal of Honor Allied Assault (açtığım spawn rehberi konusu;Medal of Honor Allied Assault - Npc Spawn Rehberi - » Sayfa 1 - 1)

Metro Last Light (Developer Pack DLC - AI Arena)

Minecraft

Modern Warfare 2 (açtığım spawn rehberi konusu;Modern Warfare 2 - Singleplayer'da NPC/AI/Bot Spawn etme Rehberi (Sonunda artık mümkün) » Sayfa 1 - 1)

Modern Warfare 3 (sınırsız delta&riot squads/survival mod)

Overgrowth

Prototype 2

Red Dead Redemption 2

Rimworld

Roblox

Rune (Classic)

STALKER: Call of Chernobyl

Scribblenauts

Skyrim & Fallout 4 (Bethesda oyunları)

Soldier of Fortune 2

Star Wars Jedi Fallen Order

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy & Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast

Starbound

Subnautica

Terraria

The Witcher 3 Wild Hunt

Totally Accurate Battle Simulator

Unreal II: The Awakening

Wolfenstein
Bu konuyu reddit'te paylaştım herkesin ilgisini çekiyordu burada gerçekten kimsenin ilgisini çekmiyor mu? Acaba konuyu yanlış yere mi açtım
Bu konuyu reddit'te paylaştım herkesin ilgisini çekiyordu burada gerçekten kimsenin ilgisini çekmiyor mu? Acaba konuyu yanlış yere mi açtım
Half life 2'de ve özellikle Gta 4'de NPC leri spawn edip merdivenden aşağı yuvarlarken aldığım zevkten sonra
s3.gif
, NPC spawn edilebilecek oyunların bir listesini yapmaya karar verdim, şimdiye kadar çıkmış birçok oyunda, çıktığı zaman ki jenerasyonun kısıtlamaları ile oyun içinde çok fazla NPC olmuyor, ancak Modern Warfare 2,Gta,Skyrim gibi birçok oyunda ne kadar çok NPC o kadar çok eğlence demek.

Bu şekilde hem oyundaki çevre canlılığını artabilir, en sevdiğiniz oyunları yeniden daha aksiyon dolu bir şekilde oynayabilir(benim için örnek;dark souls 3), ya da sadece sevdiğiniz bir bölümde farklı düşmanlar spawn edip savaşmalarını izleyebilirsiniz.

Daha çok oyun buldukça listeye ekliyorum, buraya konu açmamın sebebi de hem sizlerden gelecek öneriler ile daha fazla oyun bulup listeye eklemek, hem de sevdiğiniz bir oyundan daha da zevk alabileceğiniz, eğlenebileceğiniz böyle de bir yolun var olduğunu göstermek.

Şimdiye kadar yaptığım liste aşağıdaki gibidir, sizden de gelecek oyun önerilerini listeye ekliyor olacağım;

7 Days to Die

Arma 3 (Editor Modu)

Baldur's Gate II

Bully: Scholarship Edition (Super Modu)

Conan Exiles

Contagion

Counter Strike Global Offensive (CS oyunları)

Crysis Sandbox Editor

Dark Messiah Of Might And Magic

Dark Souls 3 (debug menüsü)

Don't Starve

Doom 3

Dota 2 (Demo Modu)

Dwarf Fortress

Far Cry 3 & Far Cry 4 (editor modu)

Far Cry 5 (arcade mode)

Fun with Ragdolls

Garry's Mod

Gothic 1 & Gothic 2

Gta 4 & Gta 5

Half Life 2 (Source Engine oyunları)

Half Life Alyx (Source Engine 2)

Halo master chief collection (Forge modu)

Kingdom Come Deliverance

Max Payne 3

Medal of Honor Allied Assault (açtığım spawn rehberi konusu;Medal of Honor Allied Assault - Npc Spawn Rehberi - » Sayfa 1 - 1)

Metro Last Light (Developer Pack DLC - AI Arena)

Minecraft

Modern Warfare 2 (açtığım spawn rehberi konusu;Modern Warfare 2 - Singleplayer'da NPC/AI/Bot Spawn etme Rehberi (Sonunda artık mümkün) » Sayfa 1 - 1)

Modern Warfare 3 (sınırsız delta&riot squads/survival mod)

Overgrowth

Prototype 2

Red Dead Redemption 2

Rimworld

Roblox

Rune (Classic)

STALKER: Call of Chernobyl

Scribblenauts

Skyrim & Fallout 4 (Bethesda oyunları)

Soldier of Fortune 2

Star Wars Jedi Fallen Order

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy & Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast

Starbound

Subnautica

Terraria

The Witcher 3 Wild Hunt

Totally Accurate Battle Simulator

Unreal II: The Awakening

Wolfenstein
Arkadaşlar herhangi bir süper kahraman oyunu var mı bildiğiniz bu listeye uyabilecek, araştırma yaptım ama herhangi bir oyun bulamadan bilen var ise ve paylaşabilir ise çok sevinirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı