Konsol mu? Bilgisayar mı?

Nysentiera

Decapat
Öncelikle merhabalar, iyi sosyaller. Malum bu günki Türkiye şartlarında elektronik harcamalar pek elverişli olmuyor. Benim de bütçem 3K-4K arası. Bu fiyata ne alabilirim en iyi oyun performansı için? Maalesef bütçem bu kadar, kusuruma bakmayın. Teşekkürler.

Konsol kesinlikle ben sadece oyun oynuyorum PC de. Xbox Series S aldım. Yeni daha gelmedi PC'yi de satacağım bıktım PC'nin masrafından.

Ana amacın oyun oynamaksa konsol elbette. O bütçede alacağın bilgisayar ile oyun deneyimi yaşayamazsın maalesef. Yukarıda da denildiği gibi ikinci el Series S bakabilirsin.

En iyi oyun performansı için arkadaşın belirttiği gibi Series S mantıklı olur. Çünkü gamepass hizmetinden yararlanabiliyorsun. Fakat şöyle de düşünmek lazım, bece bu dönemde bir insanın bilgisayarı olması lazım.

Öncelikle merhabalar, iyi sosyaller. Malum bu günki Türkiye şartlarında elektronik harcamalar pek elverişli olmuyor. Benim de bütçem 3K-4K arası. Bu fiyata ne alabilirim en iyi oyun performansı için? Maalesef bütçem bu kadar, kusuruma bakmayın. Teşekkürler.

Sizin yerinizde olsam konsol alırdım. Her oyun oynanmıyor lakin hem Türkiye standartları hem de benim konsolları da ha çok sevdiğimden ötürü konsolu tercih ederdim.

Not: Xbox konsol alırdım One S mesela.

3-4 sene öncesi gibi olsa ekonomimiz konsol derdim. Fakat şu anda da zaten bütçeniz ortalama bir PC'ye yetmediği için en iyi tercih Series S olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı