Konsol mu PC mi?

Doruk Efe

Picopat
Merhaba. Biriktirdiğim bir miktar para var. Bilgisayar almak için biriktirmiştim ama ekran kartları yüzünden dolayı alsam mı almasam mı arada kaldım. Şu anda Xbox Series X veya S alabilirim. Ya da bir süre daha biriktirerek PS5 Digital Edition alabilirim. Zaten PS4'üm var. PS5'in çok pahalı olduğunu düşünüyorum. Siz aşağıdaki seçeneklerden hangisini tercih ederdiniz?

1- Xbox Series X almak.
2- Xbox Series S alıp bilgisayar fiyatları ucuzlayana kadar para biriktirmek.
3- PS5 Digital eition için para biriktirmek.
4- bilgisayar almak.

Herkese şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Biriktirdiğim bir miktar para var. Bilgisayar almak için biriktirmiştim ama ekran kartları yüzünden dolayı alsam mı almasam mı arada kaldım. Şu anda Xbox Series X veya S alabilirim. Ya da bir süre daha biriktirerek PS5 digital Edition alabilirim. Zaten PS4'üm var. PS5'in çok pahalı olduğunu düşünüyorum. Siz aşağıdaki seçeneklerden hangisini tercih ederdiniz?

1- Xbox Series X almak.
3- PS5 digital eition için para biriktirmek.
4- bilgisayar almak.

Tabii ki PC bazı oyunları açarsın ama konsoldaki oyunları oynayacağım dersen konsol al size kalmış bir seçim bu.

Merhaba. Biriktirdiğim bir miktar para var. Bilgisayar almak için biriktirmiştim ama ekran kartları yüzünden dolayı alsam mı almasam mı arada kaldım. Şu anda Xbox Series X veya S alabilirim. Ya da bir süre daha biriktirerek PS5 Digital Edition alabilirim. Zaten PS4'üm var. PS5'in çok pahalı olduğunu düşünüyorum. Siz aşağıdaki seçeneklerden hangisini tercih ederdiniz?

1- Xbox Series X almak.
4- bilgisayar almak.

Hocam PS 5'te şuan çok oyun yok, alsanız 1-2 oyun sonrası bırakabilirsiniz. Bence sadece oyun içinse Series S almanız daha iyi olur.

PS4'ü satıp üstünü tamamlayarak PS5 almak bence çok mantıklı bir hareket olur. Eğer yurt dışından uygun fiyata bulabilirsen oradan bilgisayar getirtmeyi de deneyebilirsin.

1- Xbox Series X almak.
4- bilgisayar almak.

Farklı amaca hizmet ediyorlar.
Uzun süre kullanırım ekleme yapmakla uğraşamam dersen konsol, yok sistemi güncel tutarım dersen bilgisayar.
Xbox alırdım açıkçası. Game Pass olayı güzel.

Arkadaş bu nasıl bir tercih. Forumu arada bıraktın resmen.
Bilgisayarın var mı? veya özellikleri yeterlimi? Cevabın hayır ise düşünmeden bilgisayar al. Birçok işini görürsün.

PS4 ile konsol keyfini alabilirsiniz. Bence PC almanız daha iyi olur. Bütçe önemli ancak RTX 3060 seviyesinin altına inmezseniz tatmin eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı