Konsol park Apple noktası güvenli mi?

SSD4.0

Decapat
Konsol Park Apple noktasından Steam Deck almayı düşünüyorum, daha once alışveriş yapan varsa yorumlarını yazarsa sevinirim. Ya da Steam Deck alan varsa nereden aldığını yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır ama almayacağım sonucta hiçbiri garanti vermiyor, vermezde zaten.
Ben buradan 3 gün önce aldım, cihaz sorunsuz çalışıyor, sorularınız varsa cevaplarım, 12 aya kadar taksit yapıyorlar

Dosya Ekleri

• A67166AB-5861-49B9-9F15-5B5D3F258F3F.jpeg
    A67166AB-5861-49B9-9F15-5B5D3F258F3F.jpeg
    99,8 KB · Görüntüleme: 101
Hocam cihazda sıkıntı çıktığı zaman garanti veriyor mu çünkü herkese cikmasa da belli bir sure sonra drift problemi ortaya çıkıyor.

Hayır garanti vermiyor fakat doğubank'da konsol tamir noktaları var oralar gayet uyguna hallediyor ve bu noktalarda Steam Deck, Nintendo, PS, Xbox hepsine bakılıyor, garanti mühim bir konu gibi gelmiyor bana, her cihazımı yurt dışı alıyorum, çok daha uyguna geliyor, yarı yarıya almış oluyorum resmen, cihaz arıza verse bile telefon laptop vs mecidiyeköy'de güvenilir elektronikciler olsun dogubank vs olsun uyguna tamir eden noktalar illaki oluyor.

Ben buradan 3 gün önce aldım, cihaz sorunsuz çalışıyor, sorularınız varsa cevaplarım, 12 aya kadar taksit yapıyorlar
Hocam selamlar bende buradan almayı düşünüyorum sahibinden de ilanlarını gördüm sıfır ambalajlı 64gb ürünü 12.800₺ ye satıyorlar güvenilir mi sizce piyasaya göre uygun satıyorlar neden öyle ?

Hocam selam bende buradan almayı düşünüyorum sahibinden de ilanlarını gördüm sıfır ambalajlı 64 GB ürünü 12.800₺ ye satıyorlar güvenilir mi sizce piyasaya göre uygun satıyorlar neden öyle?

Piyasaya göre uygun satmalarının sebebi zamanında koli koli en ucuz fiyattayken yurt dışından almış olmaları, ama 64 GB almanızı tavsiye etmem, 256 veya 512 alın bence, hafıza kartı bazı oyunlarda yeterli hız sağlamıyor, ya da oyunları harici SSD alıp ona da kurabilirsiniz, gittiğinizde yardımcı olacaklardır, ben satın alıp orada prize taktım öyle denedim, sonra da ofise geçtim hiçbir sorun yaşamadım, Doğu Bank'da diğer yerler taksit yapmıyordu, buranın Taksiti'de vade farkıda uygundu bundan dolayı buradan aldım.

Piyasaya göre uygun satmalarının sebebi zamanında koli koli en ucuz fiyattayken yurt dışından almış olmaları, ama 64 GB almanızı tavsiye etmem, 256 veya 512 alın bence, hafıza kartı bazı oyunlarda yeterli hız sağlamıyor, ya da oyunları harici SSD alıp ona da kurabilirsiniz, gittiğinizde yardımcı olacaklardır, ben satın alıp orada prize taktım öyle denedim, sonra da ofise geçtim hiçbir sorun yaşamadım, Doğu Bank'da diğer yerler taksit yapmıyordu, buranın Taksiti'de vade farkıda uygundu bundan dolayı buradan aldım.
Olmadı 512 GB SD kart alırım hocam pekibu cihazlar sıfır mi ? Kredi kartına 12 taksitle alacağım konsol park denilen yer yapıyor değil mi taksiti

Olmadı 512 GB SD kart alırım hocam pekibu cihazlar sıfır mi? Kredi kartına 12 taksitle alacağım konsol park denilen yer yapıyor değil mi taksiti.

Evet hocam alacağınız yer taksitini yapıyor ve kesinlikle kapalı kutu jelatinli sıfır cihazlar, adamların ofisine girdiğimde deneyebileceğim açık bir cihaz var mı vs diye sordum adamlar ne derse beğenirsin, "açık cihaz yok bizde, bu cihazlar açıldığında değerleri çok düşüyor." dediler anca aldıktan sonra reelde nasıl bir şeymiş bu diye deneyimleyebildim, 2TB'a kadar SanDisk hafıza kartıda satıyorlar, ben Steam Deck 512 GB + 512 GB'da hafıza kartı aldım, şu an idare ediyor :D

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı