Konsol vs PC

317535

Hectopat
Keyifli günler arkadaşlar konsol hakkında sizden fikir almak istiyorum.

Güncel olarak X box One S 1TB 2800TL gibi fiyat buldum. Sizce artılar ve eksiler nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
XBOX tarafını bilmiyorum ama Türkiye'de Playstation tarafı eriyecek yavaş yavaş. Güncelden bahsediyorum tabii ki.

Hocam fiyat fazla maalesef bu aralar fırsatçılara gün doğdu.

Keyifli günler arkadaşlar konsol hakkında sizden fikir almak istiyorum.

Güncel olarak X box One s 1TB 2800TL gibi fiyat buldum. Sizce artılar ve eksiler nelerdir?

Daha dün 2K'ya 1TB vardı o da gitti yeni parti cihazlar geldikçe onlarında fiyatları uçacak şu an fahiş ama alınacaksa şimdi alınacak sonradan ucuzlayacağını hiç sanmıyorum.

Ps fiyatları zaten an az 4500TL Xbox tarafı daha ucuz ama PS kadar güzel oyun yok bence konsol alınıcaksa beklemek lazım.

Başlığa göre cevaplarsam, senin tercihine kalmış bir şey. İkisinin de yeri ayrı güzel, daha önce hep PC kullandıysan konsol alabilirsin.

Vallahi hocam konsol fiyatları çok arttı ya. Bundan 1 ay öncesine kadar 2500 TL'ye Vatan'da Xbox One X 1 TB Jedi Versiyon bulunuyordu şimdi 6K. :(

Ben şahsen yeni nesil konsolları beklerdim. Fiyatları büyük ihtimalle çok yüksek olacak ama olsun. Xbox One S de güzel bir konsol ama ben performansını yeterli bulmuyorum. Ben mesela Forza Horizon 4'ü 4K'da oyniyabilmek istiyorum.

Xbox One S alırsan hem ucuz olur hem Gamepass veya EA Acces ile düşük fiyata bir sürü oyun oynarsın.
PS4'de de exc. oyunlar var, performans olarak da bir tık daha iyi sanırım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı