Konsolosluklar kapatılıyor

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu aralar yine saçma sapan bir şeyler dönüyor ama çözemedim. Madem terör saldırısı olacak bunu nereden bildiklerine dair ifade vermeleri gerekiyor. İtibar suikastı bu.

Şov bunlar ya sanki muz cumhuriyeti burası Taliban yarın gelip bombalayacak. İran olur burası anlarım da TR de tamamen algı kasıyorlar kamuoyunda.
Hocam Muz Cumhuriyeti olduğu doğru da, onların neye dayanarak böyle birşey yaptığı muamma.

Hocam Muz Cumhuriyeti olduğu doğru da, onların neye dayanarak böyle bir şey yaptığı muamma.
Türkiye "muz cumhuriyeti" falan değil. Herkesin ağzına dolanmış bu laf. "Muz hükümeti" falan diyebilirsiniz ama muz cumhuriyeti diyemezsiniz. İktidar geçicidir ama cumhuriyet kalıcıdır.

Hocam Muz Cumhuriyeti olduğu doğru da, onların neye dayanarak böyle birşey yaptığı muamma.
Hocam devlet gariban halk için muz rolünü üstleniyor herkes aynı muzun çatısı altında değil sonuçta bir diplomasi ve devlet sistemi var ortada. Konsolosluk kapatacak bir güvenlik sıkıntısı yok. İsveç de kuran yakıldı diye verilse verilse İsveç konsolosluğu na zarar verilmeye çalışılır.

Türkiye "muz cumhuriyeti" falan değil. Herkesin ağzına dolanmış bu laf. "Muz hükümeti" falan diyebilirsiniz ama muz cumhuriyeti diyemezsiniz. İktidar geçicidir ama cumhuriyet kalıcıdır.
Tanımı böyle hocam siz ne düşünürsünüz bilmem.

Dosya Ekleri

• IMG_20230203_002034.jpg
    IMG_20230203_002034.jpg
    101,3 KB · Görüntüleme: 72
Ne değiştirir bu? İktidar geçicidir diyorum, hala ülkeyi küçümsemek için kullanılan hitapları savunuyorsunuz.
Hocam bir iktidar, ülkesini Muz Cumhuriyetine çevirdiyse, o iktidar gidene kadar ve daha iyisi gelene kadar o ülke Muz Cumhuriyeti olarak anılır. Yolsuzluk ve rüşvetin tavan yaptığı adaletin olmadığı ülkelere Muz Cumhuriyeti denilir. İktidar geçici evet ama iktidar gidip de daha iyisi gelene kadar Muz Cumhuriyeti olacağımız gerçeği değişmiyor. Ülkeyi kötülemek için söylemiyorum bunu. Ben ülkenin bu durumdan kurtulmasını istiyorum aynı şeyi savunuyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı