Kontorland AP7 vs Thrustmaster Ferrari 458 spider

Forza, ETS.
Gerçekten bana yardım edecek yok mu?

270 derece ETS için pek keyif vermeyebilir ancak Forza için yeterli olur. Kullanmadığım için ikisi arasında bir karşılaştırma yapamayacağım. Eğer bulabilirseniz 2. el DFGT daha iyi olur ETS için çünkü 900 derece özelliği var.

270 derece ETS için pek keyif vermeyebilir ancak Forza için yeterli olur. Kullanmadığım için ikisi arasında bir karşılaştırma yapamayacağım. Eğer bulabilirseniz 2. el DFGT daha iyi olur ETS için çünkü 900 derece özelliği var.

Sıfır bir şey istiyorumda bu fiyatlara 900 derece deönen güzel bir şey yok mu?

Sıfır bir şey istiyorumda bu fiyatlara 900 derece deönen güzel bir şey yok mu?

En ucuz sıfır 900 derece dönen Rampage V900S var. O da çok pahalılaşmış, fiyatını hak edeceğini düşünmüyorum. İlk çıktığında (1,5 sene önce falan yani) 600 liraydı.

En ucuz sıfır 900 derece dönen Rampage V900s var. O da çok pahalılaşmış, fiyatını hak edeceğini düşünmüyorum. İlk çıktığında (1, 5 sene önce falan yani) 600 liraydı.

Başka bir şey var mı?

Maalesef bu butcede sifir 900 derece bulmaniz imkansiz. Ikinci el olarak DFGT almanizi oneririm. Gordugum kadariyla ETS ve Forza oynayacakmissiniz. Su uyariyi bastan vereyim. Direksiyon alinca oyun deneyiminiz bambaska olmayacak. Bu yuzden ileride sikilmayacaksaniz aliniz. Bunun gibi ornekleri cokca gordum.

Maalesef bu butcede sifir 900 derece bulmaniz imkansiz. Ikinci el olarak DFGT almanizi oneririm. Gordugum kadariyla ETS ve Forza oynayacakmissiniz. Su uyariyi bastan vereyim. Direksiyon alinca oyun deneyiminiz bambaska olmayacak. Bu yuzden ileride sikilmayacaksaniz aliniz. Bunun gibi ornekleri cokca gordum.

Evet haklısınız. Bende de 90 derecelik bir direksiyon var, sadece gaz ve freni ayarlayabilmek güzel. Onun dışında gerçekçi bi deneyim kesinlikle yaşatmıyor. Debriyajsız ve 90 derecelik setler oyuncaktan farksız. Ama konu sahibinin attığı 270 derecelik direksiyonlar F1 veya GT arabaları için ideal olur çünkü onların direksiyonu gerçekte de bu kadar dönüyor.

Evet haklısınız. Bende de 90 derecelik bir direksiyon var, sadece gaz ve freni ayarlayabilmek güzel. Onun dışında gerçekçi bir deneyim kesinlikle yaşatmıyor. Debriyajsız ve 90 derecelik setler oyuncaktan farksız. Ama konu sahibinin attığı 270 derecelik direksiyonlar F1 veya GT arabaları için ideal olur çünkü onların direksiyonu gerçekte de bu kadar dönüyor.

Peki o zaman bu ikisinden hangisini almamı önerirsiniz?

Otomatik seviyorum ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı