Konu açıklamasına sistemini yazmayanlar

Xantern

Centipat
Yer
Sihirdar Vadisi
Arkadaşlar açıklamaya sistemini yazmayanlara "biz müneccim miyiz?" veya "durun sistemi tahmin ediyorum..." gibi şeyler yazmanıza ne gerek var? 2 dakika müneccim olsanız ne olur? Mesela "Deniyorum, ııhhhmmm... Elin neden oyun oynamadığın halde W A S D tuşlarında?" Gördünüz mü? Hiç de zor değil.

Son düzenleyen: Moderatör:

Emrella

Centipat
Makaleler
2
Yer
RAZER™ Fabrikasında.
Arkadaşlar açıklamaya sistemini yazmayanlara "biz müneccim miyiz?" veya "durun sistemi tahmin ediyorum..." gibi şeyler yazmanıza ne gerek var? 2 dakika müneccim olsanız ne olur? Mesela "Deniyorum, ııhhhmmm... Elin neden oyun oynamadığın halde W A S D tuşlarında?" Gördünüz mü? Hiç de zor değil.
Demezsek de olmuyor hocam. benim kullandığım şekli; ''Bilgiler vahiy ile mi gelecek?''

Zamani Çocuk

Decapat
Yer
Sakarya
Çözüm basit: Sistem bilgilerini isteyen kutucuklar olacak ve gerekli bilgiler girilmediği taktirde konu açılmayacak.

Daha önce de yine konusu açılmıştı, hatta aynı tarz yorumlar geldi ve hiçbir gelişme yaşanmadı.

O boş yorumları yapan arkadaşları da banlayacaksın, mis. Konuya gelen mesaj sayısını arttırmaktan başka bir işe yaramıyorlar.

Son düzenleme:

scroll rollsc

Decipat
Makaleler
4
Yer
栄光の鳥のように地獄で燃える
Konuyu açan üye unutmuş olabilir veyahut da forumda ilk kez konu açıyorsa, doğal olarak bilmiyor da olabilir.

Tutumlarınız; üyeyi konu açmaya korkutmaktan, nefret ettirmekten öte bir halta yaramıyor.

Katlanamıyorsanız da girmezsiniz o tip konulara olur biter. Forumda herkesin tek gayesi "İşi nasıl mizaha dökerim de millet mesajıma 'hahaha' bırakır acaba?" olmuş.

Zorla yardım etmenizi isteyen yok; bundan dolayı, doğal olarak üyeye yok yere sitem etme hakkınız da bulunmuyor.

Ayrıyeten, her eften püften meseleyi de sorunsal haline getirmezseniz çok makbule geçer.

Son düzenleme:

MrMajeste

Picopat
Üzüldüm. Daha önce böyle bir konu açmayanlar için uyarmak en iyisi. Nazik bir dille uyarmak yerine sürekli aynı postların paylaşılması bazen saçma bir hal alıyor.

1.9 TDI

Centipat
Yer
MK5 Golf
Çözüm basit: Sistem bilgilerini isteyen kutucuklar olacak ve gerekli bilgiler girilmediği taktirde konu açılmayacak.

Daha önce de yine konusu açılmıştı, hatta aynı tarz yorumlar geldi ve hiçbir gelişme yaşanmadı.

O boş yorumları yapan arkadaşları da banlayacaksın, mis. Konuya gelen mesaj sayısını arttırmaktan başka bir işe yaramıyorlar.
Hocam cidden çok doğru dediniz katılıyorum.

Letho of Gulet

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Darhan / Mongolia
Gidip saçma sapan fotoğraflar paylaşmanız, aynı mesajı 800 üyenin usanmadan tekrar tekrar yazması saçma.

Yeni katılan bir üye böyle bir gereklilik hissetmiyor olabilir. Nazik bir biçimde uyarabilir, sistem bilgilerini atmasını isteyebilirsin. Zor bir şey değil.

İşi dalgaya vurup aklı sıra komik olanlar gereksiz mesaj raporu yediğinin de farkındadır herhalde.

Danotella

Decipat
Makaleler
1
Yer
Limburg...
Bilgisayarına zarar gelmiş, yerine yenisini koyamayacak biri, o heyecan ve korku ile sistemini yazmayı unutmuş olabilir. Robot değiliz ya?
İnsanların durumunu bilmeden yorum yapmayın artık. Çok problem yaratıyor ise sizin için konudan çıkın, ve uzatmayın. Sizler bu şekilde yaparak bazı üyelerin de bu tutumu sergilemesine yol açıyorsunuz.

Yardım etmenizi de isteyen yok. Bu zihniyette insanlar yardımcı olmasınlar daha iyi bizler için. Anlayışlı kişilerle muhattap olmak her zaman daha iyidir.

Yeni konular

Yukarı