Konu Açıp Kaybolmak

Lyraess

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 - RX6700XT - 8x4 3000 MHz
Arkadaşlar öncelikle kusura bakmayın, bu konu biraz sitem gibi olacak. Son zamanlarda çok kafam takıldı çünkü. Adam konu açıyor, örneğin x işlemcisi şu an kullandığım ekran kartında darboğaz yapar mı diye. Forumda o sırada aktif olan çoğu insan doğal olarak ekran kartının marka modelini soruyor. Ama yok, adam kayboluyor. Sanki tüm forum olarak biz kahin olarak doğduk, vahiy yoluyla o adamın ekran kartını öğreneceğiz. Cidden son zamanlarda çok arttı bu, adam bilgisayarım durduk yere kapanıyor/yeniden başlıyor diyor. Ne işlemci ne ekran kartı ne PSU ne kasa hiçbir şey söylemiyor. Yahu lütfen, cidden yardım istiyorsanız konunun altına bileşenlerinizi belirtin. Bizler kahin değiliz, sizin sisteminiz bize vahiy yoluyla inmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam zaten yönetim ekibi sistem belirtin diyor. Bazı kullanıcılar belirtmiyor.

Arkadaşlar bunu hepimiz foruma ilk geldigimizde yapmadik mi? Yani ben yaptim mi bilmiyorum ben bayagi bir aciklama yapmistim ama baskasi onu yeterli bulmamis olabilir. Bunun cozumu konu Acer'ken sitede bir uyari gozukmeli ama net gorulecek kadar. Kutucukta da işte gerekli olan yazilmali yani. İyice açıklayin falan diye. Aksi takdirde uyarmaya devam edecegiz. Artik ben yazmamaya basladim.

Arkadaslar bir de kurallarda yazdigi halde yapiliyor. Diyelim adam PC ozelliklerin nedir? Diye yazmissa sizde altina PC ozelleklerin ne? Gibi bir sey yazmayin. O ustunuzde ki adama like atip gecin. Rank kasmanizda ki amaciniz ne yani?
Kurallara gidip bakabilirsiniz boyle bir kural var.

Yeni konular

Geri
Yukarı