Konu Dışı bölümü kaldırılsın

@Ecmel, konu amacından çıkarsa zaten moderatör arkadaşlar konuyu kilitliyor. Yapacak bir şey yok.
Sürekli öyle oluyor zaten. Konu dışında bu tür konuların gün içinde açık kalması imkansıza yakın oluyor. Forum amacından çıkıyor ondan bahsediyorum. Zamanında buna çok tepki gösterildi, biz "kızlarsoruyor" gibi bir yeriz değil denildi ama şimdi o yolda ilerleniyor.

@Ecmel yine alakasiz seyler yaziyorsun. İyi ki aylar once goz ardi etmisim seni. Yine anlamsiz mesajlarini okumama gerek kalmadi.

@Ecmel yine alakasiz seyler yaziyorsun. İyi ki aylar once goz ardi etmisim seni. Yine anlamsiz mesajlarini okumama gerek kalmadi.
Benle alıp veremediğin ne var anlamıyorum zaten. Burada iki insan konuşarak bir şeyde anlaşıyoruz, araya atlıyorsun. İstemiyorsan görmezden gelirsin, sürekli yazmana gerek yok. Ayrıca takıldığın kişileri gördükten sonra zaten nasıl birisi olduğunu anladım da her neyse konu sapmasın. Arkadaşlarının yolundan gidersen sonun onlar gibi olur.
@Ecmel, üyelik tarihiniz 25 Aralık 2020. Zamanında dediğiniz tarih nedir?
Üyelik tarihim yani lakin forumda ziyaretçi olarak eskiden bulunurdum. Konulara yazmaz okurdum, 2020 yılından önce böyle bir görüş vardı hatta 2020'de de her şey düzgün gidiyordu ama 2021 yılında bir değişim oldu. Fark etmişsinizdir siz de.

@Ecmel, kısacası yöneticiler açısından düşünüyorum şimdi. Böyle bir kısıtlama gelse "Technopat, sosyal hayata karışıyor ama Konu Dışı adı altında kategorileri var (!)" derler. Demezler demeyin, gerçekten derler.

Onun dışında yazım kuralları yeterince tartışmaya sebep oldu zaten yıllardır. Kısacası yöneticilerin yapacak bir şey olduğunu sanmıyorum.

Forumun ortalama yasina bakilirsa konu disindaki meseleler cok da sacma degil. Arz talep meselesi, cevap yazan oluyor ki konu canli duruyor.
Dediğiniz şey aslında doğru. Forumu yöneten kişilerde bu işten para kazanıyor ve konuların canlı olması onların da işine geliyor. Herkes işine bakıyor, forumda buna talep olduğu için devam ettirmeleri ticari açıdan oldukça normal. Kalite olarak eksiler getirse de getiri olarak artılar getiriyor.

Dediğiniz şey aslında doğru. Forumu yöneten kişilerde bu işten para kazanıyor ve konuların canlı olması onların da işine geliyor. Herkes işine bakıyor, forumda buna talep olduğu için devam ettirmeleri ticari açıdan oldukça normal. Kalite olarak eksiler getirse de getiri olarak artılar getiriyor.

Evet, ben de cok tutmuyorum konulari ve sacma buluyorum ezici cogunlugunu ama yapacak bir sey yok. 13 yasindaki cocugun da konu acip sinifta gordugu kiz hakkinda tavsiye istemesi durumuna tahammul etmek durumundayiz :)

Yeni konular

Geri
Yukarı