Konu dışı kategorisinde her tür konunun bulunması

Konu dışındaki çoğu konuyu trollüyorum, en son biri "Evden Kaçtım" başlıklı bi' konu açmıştı mesela, böyle saçma konu çok fazla, zaten anında trollüyorum, kısasa kısas!

Bence o konular mizahi yönünü oluşturuyor forumun. Donanım ya da yazılımla ilgili açılan konular da hep aynı aslında, farklı farklı şekillerde sorulmuş aynı sorular. Her gün ya intel mi amd mi alınması gerektiği sorulur ya da dinlerin gerçek olup olmadığı masaya yatırılır. Bence bırakın aksın gitsin, moderatörleri ilgilendiriyor gerisi. En fazla tıklamıyorsun başlığa, on dakika sonra arka sayfalara gidiyor. Boşuna kendinizi sıkmayın diye diyorum.

Konu dışındaki çoğu konuyu trollüyorum, en son biri "Evden Kaçtım" başlıklı bi' konu açmıştı mesela, böyle saçma konu çok fazla, zaten anında trollüyorum, kısasa kısas!
Hocam gereksiz mesaj yersiniz aman yapmayın.
Bence o konular mizahi yönünü oluşturuyor forumun. Donanım ya da yazılımla ilgili açılan konular da hep aynı aslında, farklı farklı şekillerde sorulmuş aynı sorular. Her gün ya intel mi amd mi alınması gerektiği sorulur ya da dinlerin gerçek olup olmadığı masaya yatırılır. Bence bırakın aksın gitsin, moderatörleri ilgilendiriyor gerisi. En fazla tıklamıyorsun başlığa, on dakika sonra arka sayfalara gidiyor. Boşuna kendinizi sıkmayın diye diyorum.
Mizah ve eğlence kategorisi var.

İşte adam ciddi açıyor "çok asılırsam düşer mi?" gibi konuları, komedisi orada. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu dışı bölümünde bilinçli olmayan her türlü saçmalık olmalı.
Mantık denen şey yaşanan saçmalıklarla kazanılır.
Saçmalık süzgecinden geçmeyen değer biçme yeteneği kazanamaz.
Saçma düşüncelerden ancak saçma düşünceler yaşayarak çıkılır.
Saçmalık yapmak kişinin gelişimi için bir eğitim dönemidir.

Bu nedenle çocuk ve gençlerin saçmalıklarını normal karşılamak gerekir.
Daha doğrusu size göre saçma bulduğunuz çocuk için bilinmeyen bir şey olduğunu görmek durumundayız.
Aslında saçmalık dediğimiz şey yaş ilerledikçe sayısı azalmak şartıyla her zaman vardır.
Çünkü saçmalığın hepsini tecrübe edecek kadar ömrümüz uzun değil.

Konu dışı bölümünde bilinçli olmayan her türlü saçmalık olmalı.
Mantık denen şey yaşanan saçmalıklarla kazanılır.
Saçmalık süzgecinden geçmeyen değer biçme yeteneği kazanamaz.
Saçma düşüncelerden ancak saçma düşünceler yaşayarak çıkılır.
Saçmalık yapmak kişinin gelişimi için bir eğitim dönemidir.

Bu nedenle çocuk ve gençlerin saçmalıklarını normal karşılamak gerekir.
Daha doğrusu size göre saçma bulduğunuz çocuk için bilinmeyen bir şey olduğunu görmek durumundayız.
Aslında saçmalık dediğimiz şey yaş ilerledikçe sayısı azalmak şartıyla her zaman vardır.
Çünkü saçmalığın hepsini tecrübe edecek kadar ömrümüz uzun değil.
Ben bu saçmalığı saymıyorum. Mesela geliyor konu dışına bilgisayar konusu açıyor. E o zaman neden Masaüstü Bilgisayarlar kategorisi var? Siz sadece başlığı okumuş olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bu saçmalığı saymıyorum. Mesela geliyo, konu dışına bilgisayar konusu açıyor. E o zaman neden Masaüstü Bilgisayarlar kategorisi var? Siz sadece başlığı okumuş olabilir misiniz?

Yanlış kategoriye açılması ayrı bir konu, benim bahsettiğim Konu Dışı bölümünü ilgilendiren başlıklar için.
Konu Dışı bölümünden alakasız başlıklar elbette Konu Dışı bölümünde olmamalı.

Son düzenleme:
İşin arka planı önde görünenden farklı.

Tartışma çıkarabilecek ve troll konuları mümkün mertebe onaylamamaya çalışıyoruz fakat saçma konular onaydan geçebiliyor kimi zaman.

Bu doğal ve olağan bir şey zira zamanında hepimizin saçma sapan konuları oldu. Büyükler doğrusunu anlatacak ki küçükler anlasın hatasını.

Kategori yanlışlığına gelecek olursak onun için rapor atabilirsiniz. Onay sırasında moderatör arkadaşlarımızın gözünden kaçabiliyor. Bir gün içerisinde gelen yüksek konu sayısı göze alındığında olağan şeyler. Rapor sonrası taşınacaktır eğer uygun görülürse.

@24099 hocam ben saçma konulardan şikayetçi değilim. Onlar zate merhaba konu dışı yerine giriyor. Kast etmek istediğim, konu dışında başka kategorinin konusu olması. Bilgisayar toplama konusunu Konu Dışı kategorisinds çok gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı