Konulara "Çözüm" Odaklılık Yerine Sosyal Rütbe Odaklı Bakmak

3-5 kişi az oldu. Çok.
Dediğim gibi, forum benim veya bizim değil; umursamıyorum şahsen. Raporlayınca da ceza yiyorlar zaten. Ama raporladığım adam neden ceza yemedi gibisinden de triplere girmiyorum, çünkü kaybedecek bir şeyim yok.

Siz de sarkastik yorum yapmayı savunanlardansınız. O zaman yaşayacağınız herhangi bir teknik sorunda ''kafana göre'' yazıp size cevap verebilirim. Bu hoş mudur?
Teknik olarak bakınca elbette değil lakin rapor bölümü de boşuna durmuyor değil mi? Madem rahatsızsınız o zaman raporlayın. @ItsAllGoodman hocama katılıyorum bu konuda.

Dediğim gibi, forum benim veya bizim değil; umursamıyorum şahsen. Raporlayınca da ceza yiyorlar zaten. Ama raporladığım adam neden ceza yemedi gibisinden de triplere girmiyorum, çünkü kaybedecek bir şeyim yok.
Ceza yenmesini istemem ama raporlamadığım için olabilir. Bundan sonra tavsiyenize uyarım.

@Strider0628 kaldı ki bana sarkastik yorum yapmayı savunuyor diyor da 318 konuyu boşuna çözmüşüz herhalde... Her neyse umursayacak olsam zaten işim var :D Daha çözüm işaretlenmeyen konular var, onlar işaretlense 500 çözüme ulaşırdım.

@Strider0628 kaldı ki bana sarkastik yorum yapmayı savunuyor diyor da 318 konuyu boşuna çözmüşüz herhalde... Her neyse umursayacak olsam zaten işim var :D Daha çözüm işaretlenmeyen konular var, onlar işaretlense 500 çözüme ulaşırdım.
Dediğim gibi, raporlama konusunda bana destek olduğunuz için teşekkür ederim. Tavsiyenize uyucam. Ancak sarkastik yorum yaptığınız konusunda hala aynı fikir deyim.

318/25.000 bence gayet az bir oran. Bu konuda bile konuşmak için konuşmuşsunuz.

318/25.000 bence gayet az bir oran. Bu konuda bile konuşmak için konuşmuşsunuz.
Çözülen konuların %80'i "konu" şeklinde açıldığı ve kullanıcıların çözüm raporlaması yapmaması nedeniyle çözülmüş gözükmüyor. Ben kendi mesajlarımı inceleyip her çözdüğüm konuyu raporlasam rahat birkaç katına çıkar. Çoğu kişi için de böyle durum.

@mk34_34 açıkçası ne düşündüğün beni ilgilendirmiyor, umursamıyorum da istediğini düşünebilirsin.
@FDR her konu soru tipi olarak açılmaya müsait olmuyor çünkü :) Recep Baltaş'ın da 75 bin yorumda 1800 küsür çözümü var. Ek olarak @ItsAllGoodman'ın da dediği gibi öyle de bir durum var ve 143 yorumun var, 1 konuyu da çözüme kavuşturmuşsun. Konuşmak için konuşan sen olsan gerek :)

Geri
Yukarı