Konuşmak istemediğim kişi sürekli benle konuşmaya çalışıyor

Sert ve ağır kelimeler kullanmayın. Düzgün ve anlaşılır bir dille çok fazla samimi olmak istemediğinizi ve bunun sebebinin tanımadığınız insanlara güveninizin pek olmamasına bağlayabilirsiniz. Caz yapmaya başlarsa kendinizi ezdirmeyin. "dostum tanımadığım insanlarla fazla samimiyet kurmak bana göre uygun bir şey değil. Mesafeyi korursak ikimiz adına daha iyi olur." sizin kurmak istediğiniz cümle nedir?

Benim kurmayı düşündüğüm cümle "aram artık insanlar ile arama mesafe koymayı düşünüyorum ve kimse ile konuşmak istemiyorum sen dahil" demek istemiştim acaba nasıl bunu modifiye edebiliriz :D

Benim kurmayı düşündüğüm cümle "aram artık insanlar ile arama mesafe koymayı düşünüyorum ve kimse ile konuşmak istemiyorum sen dahil" demek istemiştim acaba nasıl bunu modifiye edebiliriz :D
Bu olmaz hocam saçmalamayın :) Kısacası ''Tanımadığım insanlara güvenemediğim için araya biraz mesafe koymak istiyorum. Yanlış anlama seninle bir sorunum yok sadece sosyalleşmeyi çok seven bir insan değilim. İnsan insanın halinden anlamalı.'' Diyebilirsin.

Bu olmaz hocam saçmalamayın :) kısacası "tanımadığım insanlara güvenemediğim için araya biraz mesafe koymak istiyorum. Yanlış anlama seninle bir sorunum yok sadece sosyalleşmeyi çok seven bir insan değilim. İnsan insanın halinden anlamalı." diyebilirsin.

Tamamdır bunu söyleyip yarın size ilk fırsatta gelişmeleri söyleyeceğim teşekkürler.

Nasıl oldu, direkt söylediniz mi? Tepkisini merak ettim 🙂 sonuç için konuyu takibe almıştım.

Hastaydım bugün biraz uyuyordum bir şeyler söylemeye başladı aram uyuyacağım dedim hala durdu sonra açıkladım işte üste yazan mesajı oda dönüp gitti. Şahsen onun içinde benim içinde en iyisi bu oldu.

Hastaydım bugün biraz uyuyordum bir şeyler söylemeye başladı aram uyuyacağım dedim hala durdu sonra açıkladım işte üste yazan mesajı oda dönüp gitti. Şahsen onun içinde benim içinde en iyisi bu oldu.
Umarım hiç tepki vermeden gitmemiştir. Gururuna yediremeyip size nefrete tutulmaz umarım. Küçük hareketlerinden şüphelenirseniz tekrar bunu söylersiniz. ''Benim kişisel bir sorunum yok çok samimi değiliz bu kadar.''

Yeni konular

Geri
Yukarı