Konuştuğum bir kız var ama konuşacak konu bulamıyorum

Bende hep sizin gibi düşünüyordum ama neden hep biz konuşmaya çalışıyoruz? Neden hep biz konuşmak istiyoruz? Soğuk ise biraz zaman tanımakta fayda var. Biraz ondan adım bekleyebilirsiniz de. Yüz yüze konuşma işini çözerseniz daha rahat ilerlersin.

Bende hep sizin gibi düşünüyordum ama neden hep biz konuşmaya çalışıyoruz? Neden hep biz konuşmak istiyoruz? Soğuk ise biraz zaman tanımakta fayda var. Biraz ondan adım bekleyebilirsiniz de. Yüz yüze konuşma işini çözerseniz daha rahat ilerlersin.

Seven kişi konu sahibi olduğu için konuşuyor olabilir mi?
Kızın kendisiyle konuşmasını beklemesi çok saçma olurdu herhalde :D.

Soğuksa bi çay içmeye gidelim diyin(!) Espiri yapın, boş yapın ama seveceği tarzda, İşinizi ve derdinizi anlatın. Eğer kız istemiyorsa zorlamanın hiç bir yayarı olmaz.

Yani tanışalı 3 gün olmuş soğuk davranması normal değil mi? Siz 3 gündür tanıdığınız birine ne kadar sıcak davranabilirsiniz ki?

Seven kişi konu sahibi olduğu için konuşuyor olabilir mi?
Kızın kendisiyle konuşmasını beklemesi çok saçma olurdu herhalde :D.

Tamam ama demek istediğim karşı tarafında bir adım atması, biraz rahatlatması. Ancak 3 günde nasıl olur derseniz olmaz. 😀 Zaman tanımak en iyisi olacak.

yüz yüze konuşuyorum zaten

Geri
Yukarı