Konuştuğum bir kız var ama konuşacak konu bulamıyorum

Ugurkan_44

Centipat
Daha fazla  
Konuştuğum bir kız var tanışalı 3 gün oldu, her gün kızı görüyorum ama sadece günaydın diyoruz birbirimize açacak konu bulamıyorum, ben hep soru sormak mı zorundayım? Yani onunda benimle konu açarak konuşmasını nasıl sağlarım? Kız biraz soğuk duruyor gibi bana karşı yeni tanıştığımızdan olduğunu düşünüyorum, tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Yaşım 15.

Sana o da yazmıyor ise hayır gelmez.

Aslında daha yeni Instagram'ını aldım yani yüz yüze konuşuyorum kızla, sanaldan olsa her türlü açabilirim zaten konu (bir gönderi vs) ama yüz yüze olunca biraz da utangaçlık baskısı ile.. normalde sosyal birisiyim ama karşıdaki kişi hoşlandığım kişi olunca tıkandım :/

Daha yaşın genç dostum, tavsiyelerle yol katedemezsin. Sadece olmadığın biri gibi davranmaya çalışma. Atıyorum futbol seviyosun kız nefret ediyor diye "Futbol neymiş ya 22 kişi bir topun peşinden koşturuyor" deme :D Daha yeni tanışmışsın zaten illa konuşursunuz hemen konuşmana gerek yok. Dediğin gibi gönderi paylaş, cevap veriyorsa devam et o da seninle gönderi paylaşmaya başladığı zaman bir şeyler olabilecek demektir. Ama 5.günden de pas vermedi diye arayı açma. Sürekli konu bulmaya çalışma ama ufak ufak konuş, konu buldukça, ortam oldukça. Sürekli de bir şeyler yazıp, gönderi gönderip kızı sıkma.

İllaki konuşmaya devam edeceğim diyorsanız çok fazla üstüne düşüp egosunu azdırmayın. Sonra bir de egosuyla uğraşırsınız.

Daha yaşın genç dostum, tavsiyelerle yol katedemezsin. Sadece olmadığın biri gibi davranmaya çalışma. Atıyorum futbol seviyosun kız nefret ediyor diye "Futbol neymiş ya 22 kişi bir topun peşinden koşturuyor" deme :D Daha yeni tanışmışsın zaten illa konuşursunuz hemen konuşmana gerek yok. Dediğin gibi gönderi paylaş, cevap veriyorsa devam et o da seninle gönderi paylaşmaya başladığı zaman bir şeyler olabilecek demektir. Ama 5.günden de pas vermedi diye arayı açma. Sürekli konu bulmaya çalışma ama ufak ufak konuş, konu buldukça, ortam oldukça. Sürekli de bir şeyler yazıp, gönderi gönderip kızı sıkma.
Teşekkür ederim abi tavsiyen için

Geri
Yukarı