Konuştuğum kız durduk yere her yerden engelledi

As kadroya girememissin, olur bunlar.
Form dusuklugu gosteren as oyuncu olursa ilerleyen zamanlarda yeniden sans verebilir sana.
Tavsiyem onundeki maclara bakman, kisa sureli jubile firsatlarini da degerlendirmen.
As kadro mu? Gerçekten bu kadar fazla kişiyle konuşuyorlar mı?

Yine hahaha emojileri atılmış. Sonra kendileri böyle konu açınca hahaha atılınca sinirleniyorlar.

Sevgili dostum, öncelikle geçmiş olsun. Bir ebeveyni görmüş olabilir. Çok yüksek ihtimal. Telefonu açmış olması da aslında gerçekten bana göre duygularının hala diri olduğuna kanıttır. Ancak evde olduğu için muhtemelen konuşamadı. Ebeveyni aradığını görmesin diye de engelledi. Kendisinden haber bekle. Eğer haber vermezse yapacak bir şey yok. Başka kıyılara "Kara göründü" demelisin. Hayatta başarılar.

Yine hahaha emojileri atılmış. Sonra kendileri böyle konu açınca hahaha atınca sinirleniyorlar.

Sevgili dostum, öncelikle geçmiş olsun. Bir ebeveyni görmüş olabilir. Çok yüksek ihtimal. Telefonu açmış olması da aslında gerçekten bana göre duygularının hala diri olduğuna kanıttır. Ancak evde olduğu için muhtemelen konuşamadı. Ebeveyni aradığını görmesin diye de engelledi. Kendisinden haber bekle.
Dedigin gibi olursa ne ala, Bencede Beklemeli, Eğer haber vermezse yapacak bir şey yok, Bunlari bizde yaşadik yani agladigimiz az olmadi.

Boş insanlar boş emojiler...

1627080249458.png

Tavsiyem kız ile Real'da konuşup sorun neden yaptığını.

Yine hahaha emojileri atılmış. Sonra kendileri böyle konu açınca hahaha atılınca sinirleniyorlar.

Sevgili dostum, öncelikle geçmiş olsun. Bir ebeveyni görmüş olabilir. Çok yüksek ihtimal. Telefonu açmış olması da aslında gerçekten bana göre duygularının hala diri olduğuna kanıttır. Ancak evde olduğu için muhtemelen konuşamadı. Ebeveyni aradığını görmesin diye de engelledi. Kendisinden haber bekle. Eğer haber vermezse yapacak bir şey yok. Başka kıyılara "Kara göründü" demelisin. Hayatta başarılar.

Yarın onu başka bir numaradan arayıp tekrar bir şansımı denesem sence olur mu reis?
Boş insanlar boş emojiler... Eki Görüntüle 1116489

Tavsiyem kız ile Real'da konuşup sorun neden yaptığını.
Real'de görüşmem için önceden haberi olması gerekiyor fakat iletişime geçebileceğim her yerden engelliyim.

Ya böyle bir durum içerisinde kaldı, o yüzden yazamıyor ya da @bitwise dediği gibi as kadroya giremedin. :)

Biz senin arkadaşını bilemeyiz. Arkadaşının huylarından vs. yola çıkarak aile yapısını kafanda az çok hayal et. Eğer gerçekten zorda kaldığı için yazamıyorsa, bir şekilde ondan haber almayı deneyebilir/bekleyebilirsin.

@Falconnnnn aramanı önermem. Ailesi yüzünden engellediyse zaten şu an telefonu ya ailesindedir ya da ailesinin gözetimindedir. Ararsan yine yiyeceğin şey engelden başka bir şey olmayacaktır.

Geri
Yukarı