Konuştuğum kız durduk yere her yerden engelledi

Pes etmeden üstüne gitmeye devam et bakalım. Birdenbire sohbet ortasında her yerden engellemesi bana pek mantıklı gelmedi. Başkası olsa bile konuşma ortasında böyle birden pat diye engel koymazdı. Belli ki bir şeyler olmuş. Yoksa kadın milleti bu, normal der geçerdim. Ama ailesine yakalanmış olma olasılığı yüksek.

Ya da son yazdığın mesajın ters geldi. Yanlış bir laf kullanmış olabilirsin. Veya hızlı bir girişimde bulunmaya kalktıysan aynı duyguları taşımadığından ötürü engellemiştir. Hoşlanıyor sanmışsındır ama o seni arkadaş olarak görmüştür mesela.

Yarın onu başka bir numaradan arayıp tekrar bir şansımı denesem sence olur mu reis?

Bence bu olaylar biraz soğuduktan sonra (birkaç gün belki 1 hafta) başka numaradan "eğer benimle gerçekten konuşmak istemiyorsan tamam ama ailen bir şey diyorsa bana geri dönüş sağla -falcon" diye bir mesaj at. Dönmüyorsa bırak gitsin.

Pes etmeden üstüne gitmeye devam et bakalım. Birdenbire sohbet ortasında her yerden engellemesi bana pek mantıklı gelmedi. Başkası olsa bile konuşma ortasında böyle birden pat diye engel koymazdı. Belli ki bir şeyler olmuş. Yoksa kadın milleti bu, normal der geçerdim. Ama ailesine yakalanmış olma olasılığı yüksek.

Ya da son yazdığın mesajın ters geldi. Yanlış bir laf kullanmış olabilirsin. Veya hızlı bir girişimde bulunmaya kalktıysan aynı duyguları taşımadığından ötürü engellemiştir. Hoşlanıyor sanmışsındır ama o seni arkadaş olarak görmüştür mesela.

Son zamanlarda beni düşündüğünden eminim, çünkü bana ilgi gösteriyordu. Yanlış bir şey dediğimi kesinlikle zannetmiyorum. Zaten bana benimle konuşurken çekinmene gerek yok demişti. Ailesi sanırım katıydı. Fakat annesinin bir telefonu yok. Bu durumları bilmiyordur ama ablası var. Belki de ablası bu durumu görüp annesine açıklamıştır. Keşke neden yaptığını öğrenebilsem. Çünkü halen onu seviyorum.

@Falconnnnn Eğer ailesi tarafından bir sıkıntı varsa kıza baskı yapmakta doğru değil. İyice zor duruma düşürürsün. Aile içinde neler yaşadığını bilemezsin. Veya bütün tahminlerimiz dışında kendi isteği ile engellemiştir. Bilinmezlik söz konusu. Çok zora sokmadan veya üstüne düşmeden bilgi alman gerekir. Seven kişi aile takmaz, bir şekilde ulaşır ve neden engellediğini söyler. Bu yüzden de peşinden koşman doğru olur mu bilemedim. Bu kadın milletinin hepsi psikoloğa gitmeli. Gerçekten sorunlular. Neyi ne amaçla yaptıkları belli değil. Boş işler peşindeler :) Sonra da böyle adamı merakta bırakırlar. Ama tabii herhangi bir aile baskısı varsa bilemeyiz.

Büyük ihtimalle başkasını buldu klasik kadın milleti, git ve tinder indir asker!

Bizi engelleyenin üstüne bir sünger de biz çekeriz.
Böyle ergenlik yapan birisi için kendini yorma bile. Delikanlı birisi olsa "X nedenden dolayı konuşmak istemiyorum" derdi.
Hayatı böyle muğlak tiplerle muhatap olmayın. Sanki ülkede başka dert yok, bir de bunları çekersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı