Konuşurken Veya Şarkı Söylerken Dudak Yamulması

__yusuf__

Centipat
Pek belli olmuyor zannediyordum bu zamana kadar. Videoda fark ettim şarkı söylerken dudağımın yamulduğunu. Konuşurken de aynı şekilde. YouTube'a video yükleyecektim vazgeçtim sonra. Dişten midir yoksa dudak ile mi alakalı bilmiyorum. Var mı bunun çaresi falan? Çok kötü görünüyor gerçekten. Ama sanki dişlerimi sıktığımda alt çenem sağa doğru kapanıyor gibi geldi. İnternette kalemle dudak egzersizleri falan gördüm. Bilgisi olan var mı bu konu hakkında? Fotoğraf da koydum aşağıya 👇
Screenshot_20191102-194134_Gallery.jpg
20191102_194113.jpg

MSI Afterburner fotoğrafı at sıcaklık bilgilerini de aç. Biyolojik sistem bilgilerini belirt.

Tövbe tövbe 😀 evladım git doktora bir bilene danış forum sitesine sorulur mu böyle sorular.

Ağzını tamamen açtığında çenen tık diye yerinden çıkıyor mu ? ama iyice aç.
Hayır, çıkmıyor.
MSI Afterburner fotoğrafı at sıcaklık bilgilerini de aç. Biyolojik sistem bilgilerini belirt.

Tövbe tövbe 😀 evladım git doktora bir bilene danış forum sitesine sorulur mu böyle sorular.
Siz de haklısınız ama günümüzde herşey ilk önce internetten araştırılıyor. Tabi ki de gideceğim ama önce birkaç araştırma yapayım dedim😂😂
Benim çenem kıtladı bunu yapınca, bende sıkıntı mı var acaba :D
Belki de kıtlayınca problem yoktur😂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı