Selçuklu/Sakarya GigaFiber gelir mi?

Merhabalar, Konya & Selçuklu planlar arasına eklendi. Şu an için Sakarya mahallesini planlar arasında göremiyorum.
Turknet, neden nerede var sorusunu daima cevapsız geçiyor. Samimi soruyorum maksadım yanlış anlaşılmasın. Söylenmesinde firmaya zarar verecek bir durum var sanırım. Nereden sorsam; yazmamışım, hiç söylememişim gibi davranılıyor. Yani en azında şu bölgede aktif gigafiber alt yapısı var denmesi veya web sayfasında gigafiber haritası gibi bir şey. Anlayamadım gitti.

Turknet, neden nerede var sorusunu daima cevapsız geçiyor. Samimi soruyorum maksadım yanlış anlaşılmasın. Söylenmesinde firmaya zarar verecek bir durum var sanırım. Nereden sorsam; yazmamışım, hiç söylememişim gibi davranılıyor. Yani en azında şu bölgede aktif gigafiber alt yapısı var denmesi veya web sayfasında gigafiber haritası gibi bir şey. Anlayamadım gitti.
Özür dilerim, gözümden kaçmış. Harita veya dönüşüm planlarına dair liste paylaşamıyoruz. Karar bu yönde.

TurkNet, neden nerede var sorusunu daima cevapsız geçiyor. Samimi soruyorum maksadım yanlış anlaşılmasın. Söylenmesinde firmaya zarar verecek bir durum var sanırım. Nereden sorsam; yazmamışım, hiç söylememişim gibi davranılıyor. Yani en azında şu bölgede aktif GigaFiber alt yapısı var denmesi veya web sayfasında GigaFiber haritası gibi bir şey. Anlayamadım gitti.

Baskaşının konusunu bölüyorsunuz. Kendi konunuzu açarsanız cevaplanır.

//Konu taşındı.

Geri
Yukarı