Konya'da 7 kişilik kürt ailenin öldürülmesi

Ölen Kürt olunca hemen "Irkçı Türkler yapmıştır". Ülkede milyonlarca Kürt var, bir ölünce hemen bu terör yardakçısı ırkçılar hortluyor. Kan davası, husumet, kız kaçırma vb gibi bir konu olduğu ortaya çıkınca da kayboluyorlar.

Bu olay hakkında da atıp tutmuşlardı aylarca, sonra gördük ne olduğunu.

Kürt diye belirtme ihtiyacı neden duydun ki? Ne olması lazım Kürt olunca daha mı az veya daha mı çok tepki göstermek lazım? Milliyetçi Türkler falan bir şeyler gevelemişsin Türk Kürt etle tırnak gibi olmuş yüz yıldır ne alakası var ırkçılıkla? Aralarında husumet varmış böyle bir olay olmuş işte.

Arkadaşlar bu saçmalıklarınızı gecenin bu saatinde fonksiyonların tam çalışmamasına bağlıyorum. Bu yazdıklarım benim düşüncelerim değil. Girin haberlere veya Twitter'a göreceğiniz ilk başlık bu olur. Ben forumda olmadığı için konu açmışım gelip bana kürt türk kardeştir edebiyatı yapıyorsunuz. Her haber yapana gidip doğruları öğretin o zaman. Ne kadar garip insanlarsınız cidden anlamıyorum bazen sizi.
A4BFED90-0D3F-410D-B5A9-C71037FB575C.jpeg

Arkadaşlar bu saçmalıklarınızı gecenin bu saatinde fonksiyonların tam çalışmamasına bağlıyorum. Bu yazdıklarım benim düşüncelerim değil. Girin haberlere veya Twitter'a göreceğiniz ilk başlık bu olur. Ben forumda olmadığı için konu açmışım gelip bana kürt türk kardeştir edebiyatı yapıyorsunuz. Her haber yapana gidip doğruları öğretin o zaman. Ne kadar garip insanlarsınız cidden anlamıyorum bazen sizi.Eki Görüntüle 1123561
Fonksiyonu eksik olan sensin adamlar Twitter’daki başlığa ana avrat söverek yazsa aynen gelip burada aynısını mı yazacaksın? Nasıl bir mantık bu?

Twitter çöplüğünde biri güzel bir mesaj atmış :
"Konya'da yakacak orman bulamayınca ırkcılık ateşini yakmaya çalışıyorlar."
Aynı kişiler provokasyonu burada da devam ettirmeye çalışıyor. Çamur at izi kalsın kafasındalar.

Klasik PKK'lı Twitter trolleri. Ailenin arası 11 yıldır bozukmuş zaten. Bunu size Kürt-Türk ırkçılığı olarak göstermeye çalışan Twitter hesaplarına itibar etmeyin. Haber siteleri arasında da prim yapmak için habere doğru diyenler falan kesin vardır.

Bu arada bu olayın Türk-Kürt çatışmasıyla alakası bile yok. Bu sadece bir tesadüf. İki tane aile arasında yaklaşık 11 yıllık bir mevzuymuş @hadwiger hocamın da dediği gibi. Bunu daha da uzatıp milleti germeye gerek yok. Eğer bunu yaparsak bize algı oluşturmaya çalıştıran kişilerin istediğini yapmış oluruz. Bunlara kanmaya gerek yok. Bir olup üstesinden gelmemiz lazım. Ayrıca bu gibi olaylara fırsat vermememiz gerekir. Yoksa yine bu gibi olayların büyütülüp bölmeye kadar giden bir kaos ortamı oluşur. @hadwiger hocamın son dediği sözün biri de bir tırcı kardeşimizin dorsesinin arkasında şu sözler yazıyordu:

''Türk, Kürt ayrımı yoktu. Hepimiz çocuktuk. Hepimiz and içmiştik. Kimisi yiğit olmayı seçti kimisi it''

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı