Konya'da 7 kişilik kürt ailenin öldürülmesi

Murat159

Centipat
Katılım
28 Şubat 2021
Mesajlar
1.220
Çözümler
15
Ölen Kürt olunca hemen "Irkçı Türkler yapmıştır". Ülkede milyonlarca Kürt var, bir ölünce hemen bu terör yardakçısı ırkçılar hortluyor. Kan davası, husumet, kız kaçırma vb gibi bir konu olduğu ortaya çıkınca da kayboluyorlar.

Bu olay hakkında da atıp tutmuşlardı aylarca, sonra gördük ne olduğunu.
 

Thermes

Kilopat
Katılım
21 Kasım 2014
Mesajlar
5.159
Makaleler
41
Çözümler
3
Kürt diye belirtme ihtiyacı neden duydun ki? Ne olması lazım Kürt olunca daha mı az veya daha mı çok tepki göstermek lazım? Milliyetçi Türkler falan bir şeyler gevelemişsin Türk Kürt etle tırnak gibi olmuş yüz yıldır ne alakası var ırkçılıkla? Aralarında husumet varmış böyle bir olay olmuş işte.
 
KS
KS
Yusuf Gven

Yusuf Gven

Picopat
Katılım
1 Mayıs 2021
Mesajlar
137
Arkadaşlar bu saçmalıklarınızı gecenin bu saatinde fonksiyonların tam çalışmamasına bağlıyorum. Bu yazdıklarım benim düşüncelerim değil. Girin haberlere veya Twitter'a göreceğiniz ilk başlık bu olur. Ben forumda olmadığı için konu açmışım gelip bana kürt türk kardeştir edebiyatı yapıyorsunuz. Her haber yapana gidip doğruları öğretin o zaman. Ne kadar garip insanlarsınız cidden anlamıyorum bazen sizi.
A4BFED90-0D3F-410D-B5A9-C71037FB575C.jpeg
 

Thermes

Kilopat
Katılım
21 Kasım 2014
Mesajlar
5.159
Makaleler
41
Çözümler
3
Arkadaşlar bu saçmalıklarınızı gecenin bu saatinde fonksiyonların tam çalışmamasına bağlıyorum. Bu yazdıklarım benim düşüncelerim değil. Girin haberlere veya Twitter'a göreceğiniz ilk başlık bu olur. Ben forumda olmadığı için konu açmışım gelip bana kürt türk kardeştir edebiyatı yapıyorsunuz. Her haber yapana gidip doğruları öğretin o zaman. Ne kadar garip insanlarsınız cidden anlamıyorum bazen sizi. Eki Görüntüle 1123561
Fonksiyonu eksik olan sensin adamlar Twitter’daki başlığa ana avrat söverek yazsa aynen gelip burada aynısını mı yazacaksın? Nasıl bir mantık bu?
 

Murat159

Centipat
Katılım
28 Şubat 2021
Mesajlar
1.220
Çözümler
15
Twitter çöplüğünde biri güzel bir mesaj atmış :
"Konya'da yakacak orman bulamayınca ırkcılık ateşini yakmaya çalışıyorlar."
Aynı kişiler provokasyonu burada da devam ettirmeye çalışıyor. Çamur at izi kalsın kafasındalar.
 

karuB_official

Centipat
Katılım
23 Ağustos 2020
Mesajlar
489
Yer
İmzamdaki arkadaşın Instagram profili
Bu arada bu olayın Türk-Kürt çatışmasıyla alakası bile yok. Bu sadece bir tesadüf. İki tane aile arasında yaklaşık 11 yıllık bir mevzuymuş @hadwiger hocamın da dediği gibi. Bunu daha da uzatıp milleti germeye gerek yok. Eğer bunu yaparsak bize algı oluşturmaya çalıştıran kişilerin istediğini yapmış oluruz. Bunlara kanmaya gerek yok. Bir olup üstesinden gelmemiz lazım. Ayrıca bu gibi olaylara fırsat vermememiz gerekir. Yoksa yine bu gibi olayların büyütülüp bölmeye kadar giden bir kaos ortamı oluşur. @hadwiger hocamın son dediği sözün biri de bir tırcı kardeşimizin dorsesinin arkasında şu sözler yazıyordu:

''Türk, Kürt ayrımı yoktu. Hepimiz çocuktuk. Hepimiz and içmiştik. Kimisi yiğit olmayı seçti kimisi it''
 

Yeni konular

Yukarı