Konya'daki konser sırasında sahneye atlayan kişi: Konya uyan artık, AK Parti'ye oy verme!' dedi

Woow efsane bir hareket(!)

Tüm konya artık CHP'li olmuştur. Görev başarı ile tamamlandı heralde?

Not: Bu tarz saçma sapan hareketler söylemler ile hiç bir şey olmaz. Ülkeye kaliteli muhalefet ve kaliteli muhalifler lazım sadece. Zaten kaliteli muhalefet olsa Konya AKP'ye oy vermezdi...

Woow efsane bir hareket(!)

Tüm konya artık CHP'li olmuştur. Görev başarı ile tamamlandı heralde?

Not: Bu tarz saçma sapan hareketler söylemler ile hiç bir şey olmaz. Ülkeye kaliteli muhalefet ve kaliteli muhalifler lazım sadece. Zaten kaliteli muhalefet olsa Konya AKP'ye oy vermezdi...
Dini kullanan her parti yürür, bizim ülkenin sorunu bu. Kaliteli olmakla alakası yok. Ayrıca AKP'ye verilmeyince CHP'li mi olunuyor ben anlamıyorum ki. Ülke 2 partiden ibaret değil, her konuda sadece 2 partiyi karşılaştırıyorsunuz.

Saadet Partisi neden yüzde 1'in altında oy alıyor o zaman?
Veya AKP öncesi Refah partisi neden yüzde 10 oy anca alıyordu?
Yeterince derslerine çalışmadıkları için.

Yeterince derslerine çalışmadıkları için.

Senin tez hemen çöktü. :)
Çünkü o zamanlar karşılarında kaliteli muhalefet ve kaliteli siyasetçiler vardı. Bir Ecevit çıktığı zaman meydanları titretiyordu yeri geldimi ABD'ye kafa tutuyor Kıbrıs'a asker çıkartıyordu ve yüzde 42 oy alabiliyordu.
Bir Süleyman Demirel çıktımı halka kendini kabul ettirebiliyordu.

Ama siz inatla millet neden AKP'ye oy veriyor sorgulamayıp. Makarnaya oy veriyorlar abi kömüre oy veriyorlar. Yok din adı altında veriyorlar adamlar cahil yobaz falan sanıyorsunuz. İnsanlar karşıda lider görmüyor. Kaliteli siyaset görmüyor. Yerlilik millilik görmüyor haberiniz yok. Kemal Kılıçdaroğlu'nu beğenmiyor işte insanlar fark etmiyor musunuz halen? 12 yıl 10 seçim olmuş.

Senin tez hemen çöktü. :)
Çünkü o zamanlar karşılarında kaliteli muhalefet ve kaliteli siyasetçiler vardı. Bir Ecevit çıktığı zaman meydanları titretiyordu yeri geldimi ABD'ye kafa tutuyor Kıbrıs'a asker çıkartıyordu ve yüzde 42 oy alabiliyordu.
Bir Süleyman Demirel çıktımı halka kendini kabul ettirebiliyordu.

Ama siz inatla millet neden AKP'ye oy veriyor sorgulamayıp. Makarnaya oy veriyorlar abi kömüre oy veriyorlar. Yok din adı altında veriyorlar adamlar cahil yobaz falan sanıyorsunuz. İnsanlar karşıda lider görmüyor. Kaliteli siyaset görmüyor. Yerlilik millilik görmüyor haberiniz yok. Kemal Kılıçdaroğlu'nu beğenmiyor işte insanlar fark etmiyor musunuz halen? 12 yıl 10 seçim olmuş.
Bizim burada sokağa çıkayım, sorduğum sorulara çoğu kişi AHaberden örnek vermezse ben de bir şey bilmiyorum. Çoğu kişinin hiçbir şeyden haberi yok. Yıllardır din adı altında insanlar uyutuldu ve uyutulmaya da devam ediyor.

KK hakkında da bir şey demedim, konuyu yine oraya çevirdiniz. Sizin siyaset anlayışınız da bu, yapacak bir şey yok. Mitinglerde bağırmakla olmuyor ülke yönetimi. Akıl lazım, plan lazım, ileri görüşlülük lazım. Bakıyorum AKP'de hiçbiri yok.

Konya'da düzenlenen konser sırasında sahneye atlayan bir kişi: "Konya uyan artık, AK Parti'ye oy verme."

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O şahıs büyüğüm ise ellerinden küçüğüm ise gözlerinden öpüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı