Konya'daki konser sırasında sahneye atlayan kişi: Konya uyan artık, AK Parti'ye oy verme!' dedi

Haaaah forumun partizanı hemen damlamış konuya.

Partizancığım 2002 seçimlerindeki durumu iyi görmen lazım. 90 lı yıllardaki sizin mahallenin o çok sevdiği koalisyon dönemini yaşadın mı büyük ihtimal yaşadın ama bir haber olduğun için pek bilmezsin.

Ak Parti'nin hangi şartlarda iktidara geldiğini, 2011-2012 senesine kadar Derviş ekonomik politikaları ve batıya yönük tavrını da iyi öğrenmelisin. Bununla birlikte dünyadaki para bolluğunu yüksek faiz ile kendimize çekip har vurup harman savurup (betona gömüp) bu hale geldiğimizi de görmelisin.

Bu konuda sayfalarca yazabilirim, ama değmez sizin mahallenin senin kesimine bunları anlatmak. Çünkü inanmayacaksınız, çünkü bizim gibi makul eleştirileri bile vatan hainliği, kıskançlık ve dış güç güdümü olarak görüyorsunuz.

Önce eteğinizdeki taşları dökün ve "Biz nerede hata yaptık" demeyi öğrenin derim. Bu ülkede CeHaPe dışında siyasi partiler olduğunu da iyi öğrenin.

Her muhalifi yaftalamaktan da vazgeçin :)

Netice itibariyle, bu dönemde edinilen zenginlikler ağırlıklı sizin mahalleye aktığı için çok korkuyorsunuz bu düzenin bitmesini.

Sonra da "kaliteli muhalefet lazım" diyorsunuz.

Arkadaş, 7-8 yıl önce size söven adamla bir oldunuz, daha ne diyelim :D

@astegon hocam zaten kahve siyaseti gibi, hep aynı şeyler söyleniyor. Yok kaliteli muhalif lazım, şunu yapmak bunu yapmak lazım falan falan diye. Ümit Özdağ bir şeyler yapmaya çalışıyor, ona da ülkenin tek sorunu sığınmacılar değil diyorlar :D

@astegon hocam zaten kahve siyaseti gibi, hep aynı şeyler söyleniyor. Yok kaliteli muhalif lazım, şunu yapmak bunu yapmak lazım falan falan diye. Ümit Özdağ bir şeyler yapmaya çalışıyor, ona da ülkenin tek sorunu sığınmacılar değil diyorlar :D

Ümit hoca çok güzel işler yapıyor. Diğer 6'lının doğup hızlı büyümesine ve ana muhalefetin daha sert politika yapmasını sağladı.

Bu partizanlar da tir tir titriyor bu düzen bitecek diye.

Çünkü varlıklarını bu sistem sayesinde sürdürüyorlar, bu sistem olmasa eskinin esnafları, zanaatkarları müteahhit olamazdı.

Şunu da açayım; bu sistemden sadece Ak Partili çevre yararlanmıyor. Ama pastanın en büyük dilimleri bunlara gidiyor. Ben müteahhit olmasın da demiyorum, ama 3 liralık işi devlete 10 liraya yapanı da gördü bu gözler, 50 liraya yapanı da.

Sonra o maseratiler, Ferrari'ler dizi dizi villaların önüne konuluyor.

Yok usta, bunlarla böyle böyle efendice mücadeleye devam edeceğim, kafaları alana kadar. Bakalım alacak mı?

2023 2. yarısında çok ağlayacak bu tayfa. "Ben hiç partili olmadım ki" diyecekler. Tek tek göreceğiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haaaah forumun partizanı hemen damlamış konuya.

Partizancığım 2002 seçimlerindeki durumu iyi görmen lazım. 90 lı yıllardaki sizin mahallenin o çok sevdiği koalisyon dönemini yaşadın mı büyük ihtimal yaşadın ama bir haber olduğun için pek bilmezsin.

Ak Parti'nin hangi şartlarda iktidara geldiğini, 2011-2012 senesine kadar Derviş ekonomik politikaları ve batıya yönük tavrını da iyi öğrenmelisin. Bununla birlikte dünyadaki para bolluğunu yüksek faiz ile kendimize çekip har vurup harman savurup (betona gömüp) bu hale geldiğimizi de görmelisin.

Bu konuda sayfalarca yazabilirim, ama değmez sizin mahallenin senin kesimine bunları anlatmak. Çünkü inanmayacaksınız, çünkü bizim gibi makul eleştirileri bile vatan hainliği, kıskançlık ve dış güç güdümü olarak görüyorsunuz.

Önce eteğinizdeki taşları dökün ve "Biz nerede hata yaptık" demeyi öğrenin derim. Bu ülkede CeHaPe dışında siyasi partiler olduğunu da iyi öğrenin.

Her muhalifi yaftalamaktan da vazgeçin :)

Netice itibariyle, bu dönemde edinilen zenginlikler ağırlıklı sizin mahalleye aktığı için çok korkuyorsunuz bu düzenin bitmesini.

Sonra da "kaliteli muhalefet lazım" diyorsunuz.

Arkadaş, 7-8 yıl önce size söven adamla bir oldunuz, daha ne diyelim :D

Allah aşkına 1 kere olsun konu ile ilgili yaz...

Bu yazdıklarının konu ile ne alakası var?

Bana saçma geliyor bu tarz hareketler. Ne oldu şimdi oraya çıktı AKP'ye oy vermeyin dedi diye ne değişti hayatımızda diyorum.

Yarın kazara CHP iktidar olsa ve birisi mikrofonu zorla alıp CHP'ye oy vermeyin dese gene yanlış. Veya birisi final maçında sahaya girip CHP'ye oy vermeyin dese gene yanlış oaly bu sadece benim için...

Allah aşkına 1 kere olsun konu ile ilgili yaz...

Bu yazdıklarının konu ile ne alakası var?

Bana saçma geliyor bu tarz hareketler. Ne oldu şimdi oraya çıktı AKP'ye oy vermeyin dedi diye ne değişti hayatımızda diyorum.

Yarın kazara CHP iktidar olsa ve birisi mikrofonu zorla alıp CHP'ye oy vermeyin dese gene yanlış. Veya birisi final maçında sahaya girip CHP'ye oy vermeyin dese gene yanlış oaly bu sadece benim için...

Konu ile alakalı mesajımı görmek istemiyorsun anladığım kadarıyla.

Her lafında bir CHP, CeHaPe gidiyor. :)

Arkadaşım ben o partiden değilim. Hatta partim bile yok benim. Umurumda bile değil.

Bir daha belirteyim, Anayasa Madde 26.

Sizin hani tanımadığınız devletimizin Anayasası var ya, yürürlükte olan.

Bu genç arkadaşımız da ona göre düşüncesini ifade etmiş.

Nokta.

1660745502756.png

Konu ile alakalı mesajımı görmek istemiyorsun anladığım kadarıyla.

Her lafında bir CHP, CeHaPe gidiyor. :)

Arkadaşım ben o partiden değilim. Hatta partim bile yok benim. Umurumda bile değil.

Bir daha belirteyim, Anayasa Madde 26.

Sizin hani tanımadığınız devletimizin Anayasası var ya, yürürlükte olan.

Bu genç arkadaşımız da ona göre düşüncesini ifade etmiş.

Nokta.

Eki Görüntüle 1488915

Orada konser dinlemeye gelmiş binlerce insanın hakkı hukuku yok zaten size göre?

O zaman konser boyunca birileri mikrofonu alıp alıp şunu yapmayın şu paritye oy vermeyin şu takımı tutmayın şu yemeyi yemeğin diye konuşsun dursun. Nede olsa ifade özgürlüğü var böyle bir hak var... Oraya konsere gelenler kim ki. Burada anayasa var(!)

Not: Anayasanın 26. maddesini yanlış yorumluyorsun. Allah gerçekten akıl fikir versin. Lütfen azıcık kaliteli muhalefet yapın.

Orada konser dinlemeye gelmiş binlerce insanın hakkı hukuku yok zaten size göre?

O zaman konser boyunca birileri mikrofonu alıp alıp şunu yapmayı şu paritye oy vermeyin şu takımı tutmayın şu yemeyi yemeğin diye konuşsun dursun. Nede olsa ifade özgürlüğü var böyle bir hak var...

Not: Anayasanın 26. maddesini yanlış yorumluyorsun. Allah gerçekten akıl fikir versin. Lütfen azıcık kaliteli muhalefet yapın.

Yapılmış olan eylem belki yakışık almadı. Ama siz bi eteğinizdeki taşları dökün diye boşuna demiyoruz.

İnsanlar kendi fikir ve düşüncelerini dile getirmede korku ve endişe yaşıyorsa ya?

Hadi geçmişe gidelim; o baş örtüsü yasağı denilen haksız duruma. Ben sizin mahalle ile birlikte cop bile yedim. Ama sizler gücü ele geçirince benim gibilere hançeri zevkle sapladınız.

O zaman anladım sizlerin düşüncesinin ne olduğunu.

Şimdi gelmiş "kaliteli muhalefet" yapın diyorsun.

Muhalif ne demek?

1660745893093.png

Peki muhalefet etmek ne demek?

1660745929032.png

Bunun kalitelisi objektif değil subjektif bir konudur.

:)

Yeni konular

Geri
Yukarı