Konya'daki konser sırasında sahneye atlayan kişi: Konya uyan artık, AK Parti'ye oy verme!' dedi

:) Açıkla arkadaşım seni tutan engelleyen mi var?

Birisine hakaret küfür etmedikçe istediğini yaz kim ne diyecek sana. Ama siz fikir tartışmak yerine sürekli aman Silivri soğuktur. Aman bir şey yazardım ama Silivri şöyledir diyeceğiniz kadar az cesur olup fikirlerini yazsanız kim ne diyecek size...

Not: Tekrar söylüyorum insanlara hakaret etmek küfür etmek veya insanların haklarını gasp etmek zamanlarını çalmak özgürlük değildir.

TCK'yı bilmiyorsan ilgili maddeleri google a sor otur araştır.

Hakikaten anlamamak için bin dereden su getiriyorsunuz. Daha ne diyeyim ki. Ben silivri soğuktur dedim mi? Bunu ima eden sizsiniz.

Sen SDN'ten tanırsın beni. Burada tek başına nefer kesilmişsin. Orada insanlara istediğiniz hakareti yapıyordunuz ama. Bana hakaret etmeden istediğini söyle diyorsun burada. Ayıp. :)

Konuyu da saptırma. Sürekli yaptığınız şey sizin mahallenin. Olay geçmişte kaldı. Ben yaşadıklarımı tecrübe ettim. Sonra sizin mahallenin ne olduğunu, nasıl insanları kullanıp üstünde tepindiğini, nasıl iftira ile, insanların yaşam tarzına müdahale ederek hayat kaydırdıklarını gördüm.

Yaz diyorsun da, bu işlerin müsebbibi olan kişilerin bir kısmı ya yurt dışında ya da sizin parti sayesinde çok yükselip kendi şirketlerinde para sayıyorlar.

Uzatmayacağım, bence sen de uzatma. Anlayacak durumda değilsiniz çünkü.

Düşün ki baş örtüsü durumu bana yapıldı. Öyle teşbih edeyim.

Hocam bu kadar insan ile başa çıkıyorsunuz hiç anlamıyorum. Karşıt fikirlere bu kadar saldıran bir toplumun içinde çizginizi bozmadan saygı kuralları çerçevesinde kendinizi anlatamayacağınızı bilerekten(karşı taraflı sebeplerden) saatlerce cevap verebiliyorsunuz. Kendi ideallerimden bağımsız olarak sırf bu sebeple size öykünüyorum hocam.

Hah partizanlar 2 oldu.

Ben kimseye saldırmıyorum bu 1.

İkincisi; sizler bizleri ötekileştirdiniz. Her türlü iftirayı, yaftalamayı yaptınız. Meydanı boş mu sandınız pardon?

Burası bir forum ve fikirlerimizi tartışabiliriz. Kimse de haklı olma yarışında değil. Önce bunu anlayın.

Hah partizanlar iki oldu.

Ben kimseye saldırmıyorum bu 1.

İkincisi; sizler bizleri ötekileştirdiniz. Her türlü iftirayı, yaftalamayı yaptınız. Meydanı boş mu sandınız pardon?

Burası bir forum ve fikirlerimizi tartışabiliriz. Kimse de haklı olma yarışında değil. Önce bunu anlayın.
Partizan olduğumu kim söyledi? Ben özellikle belirttim ki kendi ideallerimden bağımsız @ÖzkanK'nın sakin ve insanca anlatmaya çalışmasını beğendiğimi belirttim. Çarpıtmakta üstünüze yok. Mesajın orijinali orda olmasa daha neler derdiniz kim bilir?

Saldırmıyorum dediğiniz için mi @ÖzkanK'yı kışkırtıp, her saçma sapan konuda etiketleyip çağırıyorsunuz? Yarışa çeviren sizsiniz, her türlü yalanı söyleyip sözlerimizi de çarpıtan sizsiniz.

Ötekileştiriyorsunuz diyenler burada "partizan" diyor bize. :) Iki yüzlülüge bak!

Biz burda kim haklı veya kim haksız yarışı yapmıyoruz. Biz düşüncelerimizi söylüyoruz. Bunu yarışa çeviren sizsiniz, kışkırtan sizsiniz. Anlamamakta ısrarcı sizlersiniz. O kadar sizi insan yerine koyup anlatmaya çalıştık ama ısrar edip kalıpların arkasına sığınıp bildiğinizi okuyan yine sizsiniz. "Kendi yazdı, kendi oynadı." misali.

Bu cevabın bile çok olduğu görüşündeyim. Bir ümit anlayacağınızı düşünerek yazıyorum. Kimse aynı düşünmek zorunda değil, düşünmemesi size saldırma hakkı vermez. Önce başkalarına itham ederken kendinize bakın derim.

Woow efsane bir hareket(!)

Tüm konya artık CHP'li olmuştur. Görev başarı ile tamamlandı heralde?

Not: Bu tarz saçma sapan hareketler söylemler ile hiç bir şey olmaz. Ülkeye kaliteli muhalefet ve kaliteli muhalifler lazım sadece. Zaten kaliteli muhalefet olsa Konya AKP'ye oy vermezdi...
İnsanlar açlıktan ne yapacağını şaşırdı ve çözüm bulamıyor artık, farkında mısın Mr. AKP Fanman?

Hocam bu kadar insan ile başa çıkıyorsunuz hiç anlamıyorum. Karşıt fikirlere bu kadar saldıran bir toplumun içinde çizginizi bozmadan saygı kuralları çerçevesinde kendinizi anlatamayacağınızı bilerekten(karşı taraflı sebeplerden) saatlerce cevap verebiliyorsunuz. Kendi ideallerimden bağımsız olarak sırf bu sebeple size öykünüyorum hocam.
Geldi bir AKP savunucusunu savunan birey daha. Başa çıkar çünkü bunların mantıklı ve elle tutulur bir argümanı, fikri ve siyasi düşüncesi olmadığı için ne söylersek söyleyelim zorlarına gitmiyor. 80 milyonun vebali sizin gibilerin boynunda. @ÖzkanK Odundan farksızsın, duvara konuşsa bu kadar kişi duvar bile savunmazdı babasının partisi gibi.

@Cruslan Size demedim vebal kısmını yanlış anlaşılmasın.

Sahneye birden atlayıp konserin gidişatını istismar etmek yanlış, hareketin krallığı kişiden kişiye değişir. Fikirleri söyleme özgürlüğü başkalarının alanına girince biter. Öncelikle bu kanıyı aramızda kesinleştirelim burası açık ve net, Özkan'a gelince muhalif partinin kalitesizliğinden bahsetmişsiniz Konya'yı yönetenler ne kadar kaliteli söyler misiniz?

Konya'da düzenlenen konser sırasında sahneye atlayan bir kişi: "Konya uyan artık, AK Parti'ye oy verme."

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Az önce bi videoda görmüştüm. İçeri almazlarsa iyi olur.

Partizan olduğumu kim söyledi? Ben özellikle belirttim ki kendi ideallerimden bağımsız @ÖzkanK'nın sakin ve insanca anlatmaya çalışmasını beğendiğimi belirttim. Çarpıtmakta üstünüze yok. Mesajın orijinali orda olmasa daha neler derdiniz kim bilir?

Saldırmıyorum dediğiniz için mi @ÖzkanK'yı kışkırtıp, her saçma sapan konuda etiketleyip çağırıyorsunuz? Yarışa çeviren sizsiniz, her türlü yalanı söyleyip sözlerimizi de çarpıtan sizsiniz.

Ötekileştiriyorsunuz diyenler burada "partizan" diyor bize. :) Iki yüzlülüge bak!

Biz burda kim haklı veya kim haksız yarışı yapmıyoruz. Biz düşüncelerimizi söylüyoruz. Bunu yarışa çeviren sizsiniz, kışkırtan sizsiniz. Anlamamakta ısrarcı sizlersiniz. O kadar sizi insan yerine koyup anlatmaya çalıştık ama ısrar edip kalıpların arkasına sığınıp bildiğinizi okuyan yine sizsiniz. "Kendi yazdı, kendi oynadı." misali.

Bu cevabın bile çok olduğu görüşündeyim. Bir ümit anlayacağınızı düşünerek yazıyorum. Kimse aynı düşünmek zorunda değil, düşünmemesi size saldırma hakkı vermez. Önce başkalarına itham ederken kendinize bakın derim.
Bu millet 20 yıldır başka ülkeye gitmenin hayalini kuruyorsa ve vatanından medet ummuyorsa kusura bakma ama @ÖzkanK gibilerin suçu. Bu iş artık fikir özgürlüğü sınırını geçmiştir, bakalım ne zaman uyanacaksınız.

Geri
Yukarı