Konya'daki konser sırasında sahneye atlayan kişi: Konya uyan artık, AK Parti'ye oy verme!' dedi

Verdiği 2 bilgide yanlış. Araştirsak belki de yazdığı o kadar uzun yazılar serap.
Vallahi şu başlık geliyor artık aklıma.
1660759689774.png

Yok bu sosyal iyice birbirinin açıklarını bulmaya çalışan insanlarla doldu...
Arkadaş anlamıyorum, o bu yaptı o şunu yaptı?
Ee yapmışsa yapmış. N'oldu gül yatağının içindeki böcege mi denk geldin?
Çok mu batıyor haksız çıkmak?

@ÖzkanK karşılarında düzgün parti yok derken?
Zafer partisi ne güne duruyor?
Adama etmediği laf kalmadı, aktrollerin?
Yok ama sıkıntı orada değil.
Twitter'da baba olaylarına girildi, haksız çıkildi oradaki troller. Ha tabi bazıları hâla destek alıyor. E yani haksız çıkanın, gözü çıkmasın. Olmadı öyle, ben bir şey bulmam lazım.
Nereden girsem konuya da zaferi kotulesem?

Özhan'ın dediği çoğu şey yanlış örneğin yukarıda refah partisin %10 oyu zar zor aldığını söyledi... Yalandır. İnanmaya gitsin 1995 seçimlerine baksın. Refah partisi bir kere hiçbir zaman bu kadar düşük oy almadı.

Yazdıklarımı iyi oku lütfen. :) Ben Ecevit zamanını anlattım orada ve ilk çıktığı zamanları söyledim. Sen bana en son Tansu Çiller zamanını atıyorsun.

Refah Partisi, Kasım 1987'de yapılan milletvekili erken genel seçimlerine Necmettin Erbakan başkanlığında girdi. Oylarının oranını %7,16 oranına çıkardı. Ülke genelinde %10 barajını aşamadığı için milletvekili çıkaramadı. Mart 1989'da yapılan Belediye Başkanlığı (Yerel İdare) Genel Seçimlerinde Türkiye genelinde toplam oy oranını %9,8'e çıkardı.

1994-1995 yılları zaten onların yükselişi Erdoğan ve Melih Gökçek falan o zamanlar çıktı ve büyükşehirleri aldı. Ondan sonra yüzde 20'leri gördüler. Ondan daha yüksek oyları yok zaten. İlerleye süreçte kapatıldılar.

Verdiği 2 bilgide yanlış. Araştirsak belki de yazdığı o kadar uzun yazılar serap.

Hangi verdiğim bilgi yalan veya yanlış? Açıklasanız çok iyi olacak.

Saadet partisi yüzde kaç alıyor?

Şimdi baktım tekrar son 4 seçim aldıklaarı oy oranları.

2011 seçimleri : 1.27
2015 seçimleri: 2.06
2015 Kasım seçimleri: 0.68
2018 seçimleri: 1.34

Ortalaması 1.34 falan yapıyor 4 seçimin. :D Yani söylediğime geliyor yüzde 1 civarında alıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı