Konyalı olmanın muhabbeti nedir?

american_psycho

Centipat
Şimdi, ben Instagram'da hep konyalılarla alakalı videolar görüyorum. Shitpost, meme falan yapılıyor. Siz de görmüşsünüzdür büyük ihtimal. Bu shitpostun olayı nedir her yerde görüyorum "ne alaka" diyorum.

Not: Konyalı değilim ve bu konuyu Konyalı falan olduğum için açmadım. Sadece merak ettim.

Bizim sınıfta da biriyle göz kırparsan konyalisin dedi çocuk göz kırptı tüm sınıf dalga geçer gibi Konyalı dedi hala anlamadım.

Şimdi, ben Instagram'da hep konyalılarla alakalı videolar görüyorum. Shitpost, meme falan yapılıyor. Siz de görmüşsünüzdür büyük ihtimal. Bu shitpostun olayı nedir her yerde görüyorum "ne alaka" diyorum.

Not: Konyalı değilim ve bu konuyu Konyalı falan olduğum için açmadım. Sadece merak ettim.
Bizim sınıfta da biriyle göz kırparsan konyalisin dedi çocuk göz kırptı tüm sınıf dalga geçer gibi Konyalı dedi hala anlamadım.
Instagram ve Tiktok kullanmıyorum hayatım mutlu, gereksiz aptalca şeylerle beynimi sulandırmıyorum.
Beğenenler olunca yalnız olmadığımı anladım benim gibi düşünen birileri varmış :)

Son düzenleme:
Çorumlu musunuz muhabbeti vardı galiba taşralı insanları küçük düşürmek için deniliyordu. Konyalı mevzusu bildiğim kadarı ile genelleme yapıp bağnaz olduklarını düşünüyorlar bundan dolayı Çorum olayı gibi oldu galiba.

Malum partinin en çok oy aldığı yer olduğu için bir nevi akılsız demeye çalışıyorlar Konyalılara.

Geri
Yukarı