Kopya çekerken yakalandım!

Kopya çekmeyide bilmiyorsunuz direk telefonu cikartip kopyami cekilir, size bie onerisi akili saat alin oraya kopya yazim ben Mi Band'e yaziyorum kimse fark etmiyor.

Lise 2 deyim. Malum sınav haftası. Normalde sınav saatinde telefonlar toplanırdı ama çalışmadığım ve hiçbir şey bilmediğim için telefonumu hocaya teslim etmedim ve beni fark edip telefonumu ve ismimi soyismimi aldı kağıdıma herhangi bir şey yapmadı bugün beni dersin hocasına söylemiş. Tutanak tutup idareye verecekti ikna etmeye çalıştım düşüneceğini söyledi ne yapacağımı bilmiyorum. Ders hocamızda pek insaflı biri değil bu konu hakkında tecrübesi olanlar yardımcı olabilir mi? Yapmasaydın gibisinden mesajlar yazmayın zaten pişmanım.

Kardeşim zaten kopya çekmeyi bilmiyorsun. Kopyanın en güvenli yöntemi kağıdı yazıp bileğine geçireceksin derste avucunla kapatıp o kağıda bakacaksın, işin bitince bileğine geri koyacaksın ama uzun kollu ceket gibi bir şey giymen lazım, bilek kısmı sıkı olmalı. Diğer türlü kopya yöntemleri çok riskli, en arka sıra veya onun bir önündeki sırada, köşede oturmuyorsan ve yanında senin hocayla görüşünü kapatacak birisi yoksa cebinden nota bakmak veya telefona bakmak gibi kopya yöntemleri inanılmaz riskli.

Kardeşim zaten aptalsın kopya çekmeyi bilmiyorsun. Kopyanın en güvenli yöntemi kağıdı yazıp bileğine geçireceksin derste avucunla kapatıp o kağıda bakacaksın, işin bitince bileğine geri koyacaksın ama uzun kollu ceket gibi bir şey giymen lazım, bilek kısmı sıkı olmalı. Diğer türlü kopya yöntemleri çok riskli, en arka sıra veya onun bir önündeki sırada, köşede oturmuyorsan ve yanında senin hocayla görüşünü kapatacak birisi yoksa cebinden nota bakmak veya telefona bakmak gibi kopya yöntemleri inanılmaz riskli.

Kağıt uzun olsun, bileğinden hiçbir zaman tam çıkarma, bir kısmı halen bileğinde olacak yani. Bunun sebebi eğer hoca senin kopya çektiğini düşünüp yanına doğru yürüdüğünü falan fark edersen hemen bileğe geri atarsın ve kolunada düşürebilirsin o kağıdı eğer bakmak isterse bileğine.

Kardeşim zaten aptalsın kopya çekmeyi bilmiyorsun. Kopyanın en güvenli yöntemi kağıdı yazıp bileğine geçireceksin derste avucunla kapatıp o kağıda bakacaksın, işin bitince bileğine geri koyacaksın ama uzun kollu ceket gibi bir şey giymen lazım, bilek kısmı sıkı olmalı. Diğer türlü kopya yöntemleri çok riskli, en arka sıra veya onun bir önündeki sırada, köşede oturmuyorsan ve yanında senin hocayla görüşünü kapatacak birisi yoksa cebinden nota bakmak veya telefona bakmak gibi kopya yöntemleri inanılmaz riskli.

Kağıt uzun olsun, bileğinden hiçbir zaman tam çıkarma, bir kısmı halen bileğinde olacak yani. Bunun sebebi eğer hoca senin kopya çektiğini düşünüp yanına doğru yürüdüğünü falan fark edersen hemen bileğe geri atarsın ve kolunada düşürebilirsin o kağıdı eğer bakmak isterse bileğine.

Dostum, adam senden kopya taktiği istemiyor. Ek olarak konu sahibine de düzgün hitap etmeni tavsiye ederim. Yakalandıktan sonraki süreci merak ediyor ve o yüzden konu açmış, ona göre bir şeyler söyleyin ya da hiç yazmayın.

Geri
Yukarı