Kopya çekerken yakalandım

Herkese merhaba. Bugün matematik sınavı vardı ve ben hiç yapamam matematiği. Bu yüzden kopya çekme kararı aldım. Ama çok amatörce bir iş yaptım ve yakalandım sadece 4-5 soru çözebilmiştim. Hoca kağıdıma k yazdı fakat kağdımı almadı. Hocaya sorduğumda metmatik hocanla konuş dedi şimdi ne olacak?
Dümenden azarlanırsın bir şey olmaz.

Herkese merhaba. Bugün matematik sınavı vardı ve ben hiç yapamam matematiği. Bu yüzden kopya çekme kararı aldım. Ama çok amatörce bir iş yaptım ve yakalandım sadece 4-5 soru çözebilmiştim. Hoca kağıdıma k yazdı fakat kağdımı almadı. Hocaya sorduğumda metmatik hocanla konuş dedi şimdi ne olacak?
E okula sınav sonucun 0 değerinde olan K olarak girilecek.

Ne olabilir? 0 puan değerinde K girecek hoca.

Biz 5 kişi kopya şebekesi kurmuştuk. Hiç de bir şey olmadı fakat arkadaşlar kağıda işlem yapmadı diye anlaşıldı onların enayiliği yüzünden. Bana bir şey olmadı hoca bana 100'ü yazdı geçti beni seviyordu biraz. Şimdi diyor teşkilat kurmuşsunuz beni ayakta uyuttunuz bu dönem sınavlarda hepinizi bir köşeye alacağım diyor. Ben gene kopya çekeceğim gene teşkilat kurduk 2-3 kişi. Eğer aramızdaki bir kişi ötmeseydi hocaya, bir şey olmayacaktı.

Ama kopya sen canlı canlı yakalandığın için geçmiş olsun e-Okul'unda matematik sınavında K yazacak.

Geri
Yukarı