Kopya çekilirken yakalanma sonrası hangi işlemler yapılır?

Evet, bizim okulda da aynı olaydan bahsetmişlerdi bir de "memuriyette sıkıntı çıkarır." cart curt demişti adam. 😂
Bizim hoca aynı zamanda disiplin kurulunda az önce babam aradı hoca dedi herhangi bir disiplin işlemi başlatmıcaz K yı silebilir miyiz dedik o da dediki merak etme ben sildiririm dedi yani kurtuldum açıkçası içim rahat şuan

Bizim hoca aynı zamanda disiplin kurulunda az önce babam aradı hoca dedi herhangi bir disiplin işlemi başlatmıcaz K yı silebilir miyiz dedik o da dediki merak etme ben sildiririm dedi yani kurtuldum açıkçası içim rahat şuan
Muhtemelen "K" yerine düşük not girer dersin öğretmeni, ortalaman düşer.
Bu arada kopya işleri çok sakat sonuçlar doğurabiliyor, bir daha yapmaman kendi hayrına olur.

Yani sadece K girmiş bana herhangi disiplinle ilgili bir şey söylemedi elimden geldiğince konuyu hocaya izah ettim
Tutanak tutma, sicile işleme gibi şeyler kopyada genelde yapılmaz. Ha okulda kavga çıkarırsın birinin ağzını yüzünü dağıtırsın o zaman işlenir bunlar başka. Ama kopya çekme gibi şeyler için sadece puandan kırar veya direkt 0 verir.
Buna ek olarak kopya çektiği için emek hırsızı diyen arkadaşlar daha önce hiç kopya çekmemiş gibi davranması saçma. Hadi çekmedin diyelim insanların kopya çekmesinden size ne?

Tutanak tutma, sicile işleme gibi şeyler kopyada genelde yapılmaz. Ha okulda kavga çıkarırsın birinin ağzını yüzünü dağıtırsın o zaman işlenir bunlar başka. Ama kopya çekme gibi şeyler için sadece puandan kırar veya direkt 0 verir.
Buna ek olarak kopya çektiği için emek hırsızı diyen arkadaşlar daha önce hiç kopya çekmemiş gibi davranması saçma. Hadi çekmedin diyelim insanların kopya çekmesinden size ne?
Çok haklısın knk sonuçta cinayet işlemedik ve tekrardan haklısın çünkü hocalarda ve bu bazı saçma yorum yazan kişilerde zamanında kopya çekti.

Yeni konular

Geri
Yukarı