Kopyala-yapıştır yapan üyeler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam o fiyat bandında en iyi ürünler onlar çünkü? Ne yapayım farklı bir ürün mü yaratayım?
Hayır, öyle demek istemiyorum.
Mesela aynı ürünü öner, sonra alternatifi varsa onu da öner.
Çünkü böyle sadece o ürünü gönderince bazen insanlarda kopyala yapıştır algısı oluşuyor, benim de garibime gidiyor yani.

Böyle şeylerden bazı kullanıcılara Sosyal'i tamamen bıraktırma derecesine getirebilirsiniz.
Bkz: @illedelinux kullanıcıya 2-3 çalıntı mesajlar ve kopyala yaptığını iddia ettiler ve şu an bu kullanıcı yok.
İbrahim ZDemir'in dediği gibi önerinizi yapın geçin. Bu arada reaksiyon sayısı hiçbir işe yaramaz, belki konu dışı konularda komiklik yaptınız.

Kötü bir ürünü kopyala-yapıştır yaparsalar o zaman sıkıntı.

Eğer öyle bir şey görürsem, Karşı çıkmak üzere mesaj yazmaya başlıyorum derken birisi yazıyor, Ancak desteklemek amacıyla bende yazıyorum.

Aldığı 2-3 beğeni de sayısal değerlerden farklı bir şey ifade etmiyor,

Aynı fikirdeyim, Ancak konu sahibi bunun bir "fikir hırsızlığı" olduğu düşüncesinde, Bir nevi öyle zaten.

Ben Harpoon Pro'yu denk gelince öneriyorum Pro'da bir sıkıntı yok değil mi? Bir de artık böyle konular çoğalmaya başladı artık biri ilk mesaj atınca ikinciyi atmaya korkuyom :D.Tek kopyala yaptığım şey kulaklıklar hakkında pek bilgim olmadığı için @Samotne Ciasteczka nın karma çevre birimleri kulaklıklarını atmak ki rehberdeki kulaklıklarda zaten bildiğim kadarıyla kaliteli modeller.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı