Kopyala-yapıştır yapan üyeler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar çok bir kişinin üstüne gittiğinizi düşünüyorum. Gerçekten spam korumasını bekliyor veya yavaş yazıyor olabilir, emin değilim tabii.

Benim demek istediğim, deneyimlenmemiş ve gıdım araştırma yapılmamış ürünleri şak diye önermek. Bunu lütfen yapmayın.
Ben normalde bunu önemsem fakat 5 saniye sonra sürekli aynı mesajı görmek can sıkıcı olabiliyor bazen. Bazı konularda uyarıyorum hatta rahatsız olduğumu.
Ek olarak @SideWinder hocamı da objektif düşünüp söylediklerimi okumasını öneriyorum.
Doğum gününde hep beraber para toplayıp Drop Plus alalım. :D

Ek olarak @SideWinder hocamı da objektif düşünüp söylediklerimi okumasını öneriyorum.

Objektif düşünüyorum ve kendi düşüncelerimi belirtirken sizin düşüncelerinize de saygı duyuyorum.

Neyse, en iyisi dahil olmamak. Bizden geçti sanırım forum işleri. :)

Sizlere kolay gelsin, iyi akşamlar.

Ben şu ana kadar kötü bir ürün önerdiğimi düşünmüyorum. "mesajı kopyalanan üye" deyince neden aklına direkt ben geldim?

Gördüğüm üzere şikayetçi olduğun konu bu tarz konularda bilgili kişilerin yorumlarının kopyala yapıştır yapılması.
Yani ha sen ha tekno ne farkeder? Özneye takılmak yerine dediğimi anla.
Objektif düşünüyorum ve kendi düşüncelerimi belirtirken sizin düşüncelerinize de saygı duyuyorum.

Neyse, en iyisi dahil olmamak. Bizden geçti sanırım forum işleri. :)

Sizlere kolay gelsin, iyi akşamlar.

İyi akşamlar İbrahim bey.

Bu arada, foruma yeni giren kişilerin kopyala-yapıştır yapması kadar doğal bir şey yok.

Ekipmanlarda sorun olmasa da donanımlarda bu olay korkunç boyutlara ulaşabiliyor. 1600 AF terörü vardı bilmem denk geldin mi? Aylarca devam etti. 1600 AF ile 3300X aynı fiyata satıldığında bile "1600 AF al kardeşim" diyen tipler çıkıyordu sağdan soldan.

Amaç ürünü alırken konu sahibinin içinde şüphe olmaması ise, kelimesi kelimesine kopyalama yapmak yerine bu arkadaşın önerdiği ürünü alabilirsin demesi daha iyi olmaz mı?

Ve hiç bilgisi olmadığı ürünü sırf başkası önerdiği için önermekte var. Belki sorunlu bir ürün ve öneren kişi de bilmiyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı