Kopyala-yapıştır yapan üyeler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam ben sizin hala evrim geçirdiğinizi düşünüyorum. 3 gün boyunca Samonte yazdım 4. gün Samotne yazmaya başladım :D.
Büyük başarı aslında. Ben daha adını yazmayı bırak okuyamıyorum.

Bu arada 2 gün indirme yaptığım ARK: Survival Evolved indi. Hayırlı olsun deseniz bari.

@Samotne Ciasteczka işte bu yüzden araştırma skalasını genişletmemiz lazım.
Sizin onerileriniz çokça öneriliyor ise en çok sizin araştırmanız lazım.
İnan bana, beni tanıyanlar bilir ve kafamı araştırmaktan kaldıramıyorum. İnsanlar kopyalarsa kopyalasınlar.

@Samotne Ciasteczka işte bu yüzden araştırma skalasını genişletmemiz lazım.
Sizin onerileriniz çokça öneriliyor ise en çok sizin araştırmanız lazım.
Hocam aslında burada birazda kopyalayan kişinin merakına kalmaz mı? Çünkü Samontne hocamın önerdiği bir yere kadar götürür. Sınavlarda da durum budur. Bir şeyi destekle bir yere kadar gider oradan sonrası için araştırma lazım bence.

Bakın ben çalışmıyor demedim zaten. Çalışıyorsa da o zaman bunun devamını getirsin mahiyetinde söylüyorum bir yandan.

Yoksa her şeyim zıt gibi imiş mesajlar gelmeye başladı :D
Devamını getiririm umarım ama kopyala yapan arkadaşlara da söylüyorum. Araştırın arkadaşlar, size önerim budur.

Hocam aslında burada birazda kopyalayan kişinin merakına kalmaz mı? Çünkü Samontne hocamın önerdiği bir yere kadar götürür. Sınavlarda da durum budur. Bir şeyi destekle bir yere kadar gider oradan sonrası için araştırma lazım bence.
Hocam arada iyi oluyor böyle konular dertleşiyoruz vallaha :D.

@MisakiTaro cidden P400A ve Fuma 2'yi ilk öneren kişi sen misin?

Kopyalama mevzusu ekipman ve kasa bölümünde çokça var maalesef. Kullanıcının doğru ürüne ulaşması öncelikli ancak yine de bunları göz önüne alalım.
P400A'yı sizden görmedim gerçekten. Akakçe üzerinden görüp araştırmasını yapmıştım.

Fakat Fuma 2'yi sizden öğrendiğim doğrudur. Benzer şekilde B460M-Pro'yu da. Siz önerdikten sonra birçok konuda etiketledim ve araştırmasını yaptım. İlk olarak siz araştırıp bana öğretseniz bile benim dediğim forumda sürekli önerilmesine sebep olmak. Araştırmadan kopyala yapıştır yapmadım hiçbir zaman.

Sizin dediklerinizi araştırıp önermemiş olsam şu an sürü psikolojisi ile başka şeyler öneriliyor olabilirdi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı