Korku filmi önerisi

Session 9
The Talking Of Deborah Logan
Mirrors
The Visit
Unfriended: Dark Web
Srpski
August Underground
The Number 23
Dead Ringers
Haute Tension
13 Sins
Odishon
A Tale of two sister.

Korku seansı veya Annebelle serisi olarak adlandırabileceğimiz, birbirleriyle bağlantılı bir seri bırakıyorum buraya. Kronolojik olarak izlerseniz daha iyi anlarsınız bağlantıları. Özellikle Korku Seansı filmleri çok çok iyi benim gözümde.
  • The Nun (Dehşetin Yüzü)
  • Annabelle: Creation (Annabelle: Kötülüğün Doğuşu)
  • Annabelle
  • The Conjuring (Korku Seansı)
  • Annabelle Comes Home (Annabelle 3)
  • The Curse of La Llorona (Lanetli Gözyaşları)
  • The Conjuring 2 (Korku Seansı 2)
  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It (Korku Seansı: Beni Buna Şeytan Zorladı)

Korku seansı veya Annebelle serisi olarak adlandırabileceğimiz, birbirleriyle bağlantılı bir seri bırakıyorum buraya. Kronolojik olarak izlerseniz daha iyi anlarsınız bağlantıları. Özellikle Korku Seansı filmleri çok çok iyi benim gözümde.
  • The Nun (Dehşetin Yüzü)
  • Annabelle: Creation (Annabelle: Kötülüğün Doğuşu)
  • Annabelle
  • The Conjuring (Korku Seansı)
  • Annabelle Comes Home (Annabelle 3)
  • The Curse of La Llorona (Lanetli Gözyaşları)
  • The Conjuring 2 (Korku Seansı 2)
  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It (Korku Seansı: Beni Buna Şeytan Zorladı)

Korku Seansı serisini izledim hocam. Dehşetin yüzü ve lanetli gözyaşlarını da ve Annabelle serisini de önerebileceğiniz başka var mı?

Tabi hocam,buyrun:
images.jpeg

Korku Seansı serisini izledim hocam. Dehşetin yüzü ve lanetli gözyaşlarını da ve Annabelle serisini de önerebileceğiniz başka var mı?
Alternatif olarak film değil de kısa gerilim tarzında ve hoşunuza gidebileceğini düşündüğüm (ki korku-gerilim filmlerini seven birisi olarak benim hoşuma gitmişti) her bölümünde ayrı bir konu işleyen Bloodride isimli mini dizi var netflix platformunda. Bir göz atıverin isterseniz.​

Thenun ( dehşetin yüzü ).

Konusu: Genç bir rahibe, kutsal bir mekâna musallat olan kötü niyetli bir ruhun ardındaki sırları ortaya çıkarmak için bir rahiple birlikte Romanya'ya gider. Genç bir rahibe, kutsal bir mekâna musallat olan kötü niyetli bir ruhun ardındaki sırları ortaya çıkarmak için bir rahiple birlikte Romanya'ya gider.

Geri
Yukarı