Korku filmlerinden nasıl korkunamaz?

Hocam zamanla emin ol alışıyorsun. Seni o kadar iyi anlıyorum ki biliyorum çok zor ama bir tık üstüne gitmeye çalış, geceleri video izleyerek uyuyabilirsin mesela. Hem ses hem görüntü. Ben aklına geldiği için bu kadar huzursuz olduğunu düşünüyorum sonuçta onlar gerçek ve yaşantımızın parçası. Emin ol durduk yerde kesinlikle musallat olma durumları falan yok onları bir şekilde rahatsız etmen gerekiyor. Bilemeden yapabilmen için onların mekanlarında olman lazım.

Harabe evler veya terk edilmiş evler, incir ağaçları, mezarlar, define arayışında olman gibi gibi.

Evinde oturduğun yerden rahatsız etmen imkansız. Düşündükçe sadece beynin kendi kendini yiyor. Çünkü onlar akıl okuyamaz "aa beni düşündü hemen rahatsız edeyim" gibi bir durum kesinlikle söz konusu değil hocam. İçiniz kesinlikle rahat olsun. Tabii ben diyorum ama alıştıkça daha rahat edeceksiniz. Merak ettiğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz. Sizle aynı durumu birebir yaşamıştım çünkü.
Teşekkür ederim, biliyorum doğruları söylüyorsunuzda işte bilinç altına gidiyor en iyi çözüm korku filmi izlememek zamanla korkumu yenerim heralde. Bi tık üstüne gidiyorum ama 1 ay o çileyi çekmek gerçekten çok zor. Şuan yorumunu okurken 3 harfli kelimesini duyunca bile içime his geldi. Keşke korku filmini izledikten sonra beyinden o korku filmini silmek diye birşey olsaydı :D.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim, biliyorum doğruları söylüyorsunuzda işte bilinç altına gidiyor en iyi çözüm korku filmi izlememek zamanla korkumu yenerim heralde. Bi tık üstüne gidiyorum ama 1 ay o çileyi çekmek gerçekten çok zor. Şuan 3 harfli kelimesini duyunca bile içime his geldi. Keşke korku filmini izledikten sonra beyinden o korku filmini silmek diye birşey olsaydı :D.
Evet hocam haklısın 😁 keşke. Zamanla geçiyor emin ol. Korku filmi falan hiç izleme boşver beyin bir yerden sonra salacak rahat ol.

Geri
Yukarı