Korku filmlerinden nasıl korkunamaz?

Cinler evet var ama musallat durumu durduk yerde olamaz. Onları aleminde rahatsız edip bizim alemimize çektiğin zaman musallat olurlar. Eğer daha fazla rahatsız edersen seni kendi alemine çekip kafayı yemene sebep olurlar. Ama korkma sakın sen onları rahatsız edecek bir durumda değilsin. Onlar kendi halinde sen kendi halinde.

Cinler evet var ama musallat durumu durduk yerde olamaz. Onları aleminde rahatsız edip bizim alemimize çektiğin zaman musallat olurlar. Eğer daha fazla rahatsız edersen seni kendi alemine çekip kafayı yemene sebep olurlar. Ama korkma sakın sen onları rahatsız edecek bir durumda değilsin. Onlar kendi halinde sen kendi halinde.
Tm biraz rahatlama geldide neyse ben izlemicem yinede nolur nolmaz.

Korkuyorsan hiç gerek yok hocam. Bende bi ara böyle olmuştum merak edip araştırdım cinleri öyle şeyler okudum ki geceyi bırak 24 saat kafamda seneryolar kuruyordum.

Korkuyorsan hiç gerek yok hocam. Bende bi ara böyle olmuştum merak edip araştırdım cinleri öyle şeyler okudum ki geceyi bırak 24 saat kafamda seneryolar kuruyordum.
......... Bu olayı tekrar hatırlmak istemezdim ama bende sizin gibi oldum şuan bunu hatırladım ya galiba bu akşamda uyuyamıcam.

İzlediğin korku filminin kamera arkasını izlersen belki korkun azalabilir.

......... Bu olayı tekrar hatırlmak istemezdim ama bende sizin gibi oldum şuan bunu hatırladım ya galiba bu akşamda uyuyamıcam.
Hocam zamanla emin ol alışıyorsun. Seni o kadar iyi anlıyorum ki biliyorum çok zor ama bir tık üstüne gitmeye çalış, geceleri video izleyerek uyuyabilirsin mesela. Hem ses hem görüntü. Ben cinler aklına geldiği için bu kadar huzursuz olduğunu düşünüyorum sonuçta onlar gerçek ve yaşantımızın parçası. Emin ol durduk yerde kesinlikle musallat olma durumları falan yok onları bir şekilde rahatsız etmen gerekiyor. Bilemeden yapabilmen için onların mekanlarında olman lazım.

Harabe evler veya terk edilmiş evler, incir ağaçları, mezarlar, define arayışında olman gibi gibi.

Evinde oturduğun yerden rahatsız etmen imkansız. Düşündükçe sadece beynin kendi kendini yiyor. Çünkü onlar akıl okuyamaz "aa beni düşündü hemen rahatsız edeyim" gibi bir durum kesinlikle söz konusu değil hocam. İçiniz kesinlikle rahat olsun. Tabii ben diyorum ama alıştıkça daha rahat edeceksiniz. Merak ettiğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz. Sizle aynı durumu birebir yaşamıştım çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı