Korku hikayeleri veya videoları paylaşabilir misiniz?

Grim Reaper

Hectopat
Yer
İzmir
Selamlar, gece gece oturup oyunumu oynayıp çayımı yudumlarken düşündüm ki neden hep beraber uykumuzu kaçırmıyoruz? Bu yüzden soluğu burada aldım, şöyle güzel korku hikayeleriniz varsa buyurun anlatın sallamasyon olabilir bir yerden alıntı olabilir hiç farketmez korkalım yeter. Rahat battı çünkü. Video da yollayabilirsiniz farketmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
1.Kendi yaşadığımı anlatacağım ne kadar korkunç bilemem bir gece oturuyordum balkonun dibindeki bir odadaydım balkondan adım sesleri duymaya başladım başta önemsemedim galiba tam hatırlamıyorum ama devam edince annemi uyandırdım annem duymadı nedense sonra başka bir ses duydu sanırsam çamaşır makinesi sesi o dedi ve yatağa döndü bende rahat rahat oturdum ama daha sonra kardeşimde duydu ancak binamız eskiydi genleşme sesi bile olabilir.

2.Bunu da kendim yaşadım inanmayanlar çıkabilir ancak doğru okuldan döndüm bir keresinde yemeğimi yiyordum o zamanlar ve şimdi de acayip küfür ederim tavsiye ettiğimden değil bu günahtır, ahlaksızlıktır ve özenilecek bir şey de değildir işte annem bir şey anlatacağını söyledi bende okuldan bir şey zannettim ve korkayim mi? Diye sordum o da kork dedi evde uyurken gördüğü rüyamsı şeyi anlattı ama sadece ses olarak ben küfür ediyormuşum kardeşim anne korkuyorum diyormuş annemde geliyorum diyormuş ama gelemiyormuş kedilerimiz bir yandan ağlamaya benzer sesler çıkartıyorlarmış ve bir ses annemim kulağına söylemiş:
Oğlun böyle giderse sende bizim yanımıza geleceksin.
O arada anlamış küfürden olduğunu bunu anlattı bende korktum tabii tanıdık bir hocaya gidip sorduk daha sonra annemin Fatiha okumasını söyledi yatmadan önce.

1.Kendi yaşadığımı anlatacağım ne kadar korkunç bilemem bir gece oturuyordum balkonun dibindeki bir odadaydım balkondan adım sesleri duymaya başladım başta önemsemedim galiba tam hatırlamıyorum ama devam edince annemi uyandırdım annem duymadı nedense sonra başka bir ses duydu sanırsam çamaşır makinesi sesi o dedi ve yatağa döndü bende rahat rahat oturdum ama daha sonra kardeşimde duydu ancak binamız eskiydi genleşme sesi bile olabilir.

2.Bunu da kendim yaşadım inanmayanlar çıkabilir ancak doğru okuldan döndüm bir keresinde yemeğimi yiyordum o zamanlar ve şimdi de acayip küfür ederim tavsiye ettiğimden değil bu günahtır, ahlaksızlıktır ve özenilecek bir şey de değildir işte annem bir şey anlatacağını söyledi bende okuldan bir şey zannettim ve korkayim mi? Diye sordum o da kork dedi evde uyurken gördüğü rüyamsı şeyi anlattı ama sadece ses olarak ben küfür ediyormuşum kardeşim anne korkuyorum diyormuş annemde geliyorum diyormuş ama gelemiyormuş kedilerimiz bir yandan ağlamaya benzer sesler çıkartıyorlarmış ve bir ses annemim kulağına söylemiş:
Oğlun böyle giderse sende bizim yanımıza geleceksin.
O arada anlamış küfürden olduğunu bunu anlattı bende korktum tabii tanıdık bir hocaya gidip sorduk daha sonra annemin Fatiha okumasını söyledi yatmadan önce.
Bunun daha çok annenin bilinçaltıyla alakası var bence dinen bi alakası olduğuna inanmıyorum. Annen dindarsa ki öyle olduğu bariz duruyor burdan bunları kafasında bağdaştırıp dert edindiğinden vb sebeplerle kabusunda görmüştür. Benim annem de mesela depremden falan çok korkar hep görüyor öyle şeyler normaldir.

Bunun daha çok annenin bilinçaltıyla alakası var bence dinen bi alakası olduğuna inanmıyorum. Annen dindarsa ki öyle olduğu bariz duruyor burdan bunları kafasında bağdaştırıp dert edindiğinden vb sebeplerle kabusunda görmüştür. Benim annem de mesela depremden falan çok korkar hep görüyor öyle şeyler normaldir.
Bu yazıya ithafen ben de bir video paylaşayım. 7 dk doya doya korkun videodaki hikayeyi anlayamayabilirsiniz yorumlara bakın orada açıklıyorlar ingilizce.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunun daha çok annenin bilinçaltıyla alakası var bence dinen bir alakası olduğuna inanmıyorum. Annen dindarsa ki öyle olduğu bariz duruyor buradan bunları kafasında bağdaştırıp dert edindiğinden vb sebeplerle kabusunda görmüştür. Benim annem de mesela depremden falan çok korkar hep görüyor öyle şeyler normaldir.

Biz müslüman bir aileyiz imanın 6 şartına iman ettik kuranın içinde cinler geçer ve Müslüman olduğumuz için cinlere zaten inanmak zorundayız.

Biz müslüman bir aileyiz imanın 6 şartına iman ettik kuranın içinde cinler geçer ve Müslüman olduğumuz için cinlere zaten inanmak zorundayız belki cinler yapmamıştır bilinçaltı olabilir yine de.
Bilinçaltı olduğuna nerdeyse eminim cinlerin akıl ile oynamak gibi yetenekleri var mıdır bilemem. Olsa bile bizim yanımıza geleceksin gibi şeyler söylemez ölünce cine dönüşmeyeceksiniz ya sonuçta.

Hala etkisinde olduğum bir olay.
Bundan 3.5 - 4 sene önce (14 yaşında)
Ben dahil 3 arkadaş kafadan kafaya top sektirme oynuyorduk. Sonra top benim kafamdan giriş katta olan bir balkona kaçtı. Ben kaçırdığım için benim almam lazımdı. Balkonun yanında su boruları vardı. Çıktım elimi balkonun içine doğru uzattım ama elim topu almaya yetmedi. Arkadaşıma söyledim almasını. Arkadaşım tam çıkarken top kendiliğinden havalandı ve benimle arkadaşımın tam arasına düştü ve yerde hiç sekmedi. Hepimiz birbirimize baka kaldık. Nolduğunu anlam veremedik, çok şaşırdık ve biraz korktuk.
3-4 dk kadar bu olayı konuştuk nasıl oldu falan diye. Tam o esnada hani korku filmlerinde biri kadın camda belirir ya işte tam olarak o sahne yaşandı. 2 arkadaşım önümde ben cam tarafına dönüğüm. Sonra bir baktım balkonun yanındaki camdan bir kadın bizi izliyor. Arkadaşlarıma hemen cama bakın dedim ve onlar dönüp baktığında kadın camda değildi. Zaten topun kendiliğinden havalanmasına şaşırmışken bir de camdaki kadın çıktı.
Dedim vallahi kadın vardı camda bize bakıyordu.
Ama arkadaşlarım hayal görmüşsündür dedi.
Dedik tamam bu kadar olay yeter hadi markete gidelim. Olayın olduğu yerin kapısından çıkarken benim aklım hala kadındaydı çünkü hayal değildi yani resmen camda kadın vardı.
Dedim son kez daha bakim çıkarken ve kadın yine camda ve bana bakıyordu. Hemen seslendim arkadaşlara yine o kadın dedim.
Ve yine yoktu. İşte açıklaması olmayan bir olayım.

Şimdi bana gelen bir soruyu yanıtlamak istiyorum.
Top kendiliğinden havalandı dediğimde bana o gördüğün kadın atmıştır diyen arkadaşlar var. Böyle bir şey olamaz çünkü balkonun önü betondan değil aralıklı demirler ile çevrili. Yani balkon içi gözüküyor ve biri orada olup topu atsa görürüz. Yani birinin orada olup atması ihtimal bile değil zaten gözümüzle gördük topun havalandığını.
Neyse daha uzatmayayım. Sorusu olan varsa yazabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı