Korku oyunlarından korkuyor musunuz?

Arkadaşlarla beraber gmod korku haritaları oynamak zevkli oluyor. Tek başına korku oynamak geriyor insanı ancak sadece gerilim temalıysa iyi. Asıl jumpscare çok korkutuyor. Bir atasözü der ki "jumpscare ile korkutmak, gıdıklayarak güldürmeye benzer."

Selam.

Basit bir soru. Korku oyunları oynarken ne durumda oluyorsunuz?

Ben gerilim çok kaldıramıyorum sanırım. Bir korku oyunu oynadığım zaman yarım saatten sonra iyice gerginlik seviyem artmış oluyor ve devamını getiremeden kapatıyorum ne kadar oynamayı çok istediğim oyunlar olsa da :(

Oynamayı deneyip her defasında yarıda bıraktığım oyunlar:
Dead Space.
BioShock.
Metro.

The joy of creation çok korkunç.

Selam.

Basit bir soru. Korku oyunları oynarken ne durumda oluyorsunuz?

Ben gerilim çok kaldıramıyorum sanırım. Bir korku oyunu oynadığım zaman yarım saatten sonra iyice gerginlik seviyem artmış oluyor ve devamını getiremeden kapatıyorum ne kadar oynamayı çok istediğim oyunlar olsa da :(

Oynamayı deneyip her defasında yarıda bıraktığım oyunlar:
Dead Space.
BioShock.
Metro.

Outlast'i oynarken korkmasam bile geren bir oyundu benim için arkadan ayı kadar Chris Walker kovaladığı kısımlar özellikle kalp güm güm güm oluyor.

Hayır, ama gerilim oyunları korkutuyor. Yoksa bir cinin beni kovalaması korkunç değil. Ama alien gibi sürekli takip eden. En küçük sesi duyan bir yaratık korkunç olabiliyor.

Outlast'a korkunç diyen ya 10 yaşındadır, ya da ilk defa korku oyunu oynuyordur.

Geri
Yukarı