Korku oyunu önerisi

Takemura

Hectopat
Daha fazla  
Şu ana kadar hiç korku oyunu oynamış birisi değilim ama biraz oynamak istedim hazır Steam'de indirimde varken. Açıkçası ben L4D2 gibi basit oyunları oynarken bile korktuğum için fazla ağır bir korku önermeyin ama çok basit de olmasın yani :D Şöyle Dead by Daylight, Dying Light gibi değil de daha çok teması korku olan oyun olursa iyi olur. Teşekkürler.

Şu ana kadar hiç korku oyunu oynamış birisi değilim ama biraz oynamak istedim hazır Steam'de indirimde varken. Açıkçası ben L4D2 gibi basit oyunları oynarken bile korktuğum için fazla ağır bir korku önermeyin ama çok basit de olmasın yani :D Şöyle Dead by Daylight, Dying Light gibi değil de daha çok teması korku olan oyun olursa iyi olur. Teşekkürler.
Poppy Playtime. (Hiç oynamadım ama izledim. Güzele benziyor.)

Outlast, Fnaf serisi
Bu arada dürüst olayım L4d2 korku oyunu bile değil. Eğer siz oyunu oynarken genel olarak korkuyorsanız kan görmeye dayanamamış olabilirsiniz. Eğer dediklerimden haklıysam oyamamanız daha iyi olur bence.

Pacify, Devour olur eğer MP oynayacaksanız. Eğer yok MP oynamayacağım, hemen alt F4 atmayacağım diyorsanız: Visage, Lurk in the Dark : prologue, Layers of Fear 1,2 olabilir.

Poppy Playtime. (hiç oynamadım ama izledim. Güzele benziyor.)
-Outlast
-Alan Wake
-Blameless
-İrec
-Alien serisi
-Stalker serisi
-Layers of Fear
-Evil Inside
-Amnesia Serisi
-Fear serisi
Outlast, FNAF serisi
Bu arada dürüst olayım L4D2 korku oyunu bile değil. Eğer siz oyunu oynarken genel olarak korkuyorsanız kan görmeye dayanamamış olabilirsiniz. Eğer dediklerimden haklıysam oyamamanız daha iyi olur bence.

Hocam ben öyle kandan vs korkmuyorumda tam olarak ne dendiğini bilmiyorum ama şöyle bazen aniden geliyorlar onlardan korkuyorum biraz. Ama bunlara rağmen içimde bu korku oyunu oynama isteği var şu ana kadar hep hikaye-simulasyon tarzı oyun oynadım biraz sıktı.

Pacify, Devour olur eğer MP oynayacaksanız. Eğer yok MP oynamayacağım, hemen alt F4 atmayacağım diyorsanız: Visage, Lurk in the Dark: Prologue, Layers of Fear 1,2 olabilir.
Poppy o kadar korkunç değil bence.
Resident Evil 8

Tavsiyeleriniz için herkese teşekkür ederim. Sanırım şöyle başlangıç olarak Alien: Isolation ve Layers of Fear alacağım.

Geri
Yukarı