Korku oyunu oynamak istiyorum fakat oynayamıyorum

albatrosvr

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, yıllar öncesinde Metro: Last Light Redux oynamıştım ve birçok jumpscare yedikten sonra bende travma yarattı. FPS oyunlarında bile geriliyorum. Karanlık alanlarda sanki bir yerden bir şey çıkacakmış gibi. Birçok korku oyunum var Steam'de oynamak istiyorum oynayamıyorum. Nasıl bir yol izleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sesi kısıp oynamayı deneyebilirsin ve korkacağın senaryolarda bu sadece oyun diye sakinleşebilirsin.

Biliyorum fakat şu zamandaki oyunlara o kadar kendimi kaptırıyorum ki sanki oyunun içinde kendim varmışım gibi bilgisayarımın ses sitemi o kadar gerçekçi diğer yandan tek kalıyorum sıkıntı biraz :D

Hocam aynı sıkıntıyı ben de yaşıyordum, odamın kapısını falan açık tutuyordum. Bir de oyunu oynarken yaşamak yerine eğlenerek oynamaya çalışıyordum. Tavsiyem arkadan müzik açıp oynayabilirsin.

Biliyorum fakat şu zamandaki oyunlara o kadar kendimi kaptırıyorum ki sanki oyunun içinde kendim varmışım gibi bilgisayarımın ses sitemi o kadar gerçekçi diğer yandan tek kalıyorum sıkıntı biraz :D
Arkadaşlarınla oyna ve oyundaki karakterler ile dalga geç :D. Ben arkadaşlarımla The Forest'i bitirirken mesela yerlilere falan bu 50 krş istiyor falan diyorduk :D. (4 kişiydik.)

Yeni konular

Geri
Yukarı