Korku oyunu sevmeyen biri Resident Evil 7 oynamalı mı?

arveda

Hectopat
Korku oyunlarını sevmem. Arkadaş zoruyla oynadığım iki tane korku oyunu var: Phasmophobia ve Devour. Resident Evil 7 gözüme çok güzel geliyor, hikayesini çok beğendim ve oynamak istiyorum. Size sorularım: 1. Oyun çok mu korkunç? 2. Jumpscare var mı? 3. korkudan ölür müyüm?(!)

Korku oyunlarını sevmem. Arkadaş zoruyla oynadığım iki tane korku oyunu var: Phasmophobia ve Devour. Resident Evil 7 gözüme çok güzel geliyor, hikayesini çok beğendim ve oynamak istiyorum. Size sorularım: 1. Oyun çok mu korkunç? 2. Jumpscare var mı? 3. korkudan ölür müyüm?(!)
Aynı durum bende de var oyunu aldım oynamaya yemiyor.

Jumpscare bayağı var ve korkudan ölmek size kalmış oyunda iğrençlik var fakat ben oynadım 1-2 ayda bitirdim her korktuğumda altf4 çektiğimden.

Şahsen hiç korkunç değil. Jumpscare ile belki biraz korkunç. Ama oyunda çok iğrençlik var. Bence alıp deneyin. Hem korkunuz için iyi olabilir.

Devour seni kötü etkilemediyse RE7 ile başa çıkabilirsin bence. Ha bir de bol bol işkence sahnesi var oyunda. Asıl korkunç olan da bu bence. Bunlar seni çok rahatsız ediyorsa bulaşma bence.

Oynayabilirsin ama sonucunda ya benim gibi korkularını yener çerez gibi neredeyse tüm korku oyunlarını oynarsın ya da bir daha bulaşmazsın. Kanımca oyunun gerilimi çok iyi.
Mesela Jack Baker'ı öldürdüğünü zannettikten biraz sonra tekrar canlandığını anlayınca ve sen onun nerede olduğunu bilmeyince çok geriliyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı