Korku oyunu tavsiyesi

Critness

Megapat
Makaleler
4
Yer
Osmaniye/Merkez
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sabah 4-5 civarına kadar uyuduğum yok. O yüzden korku oyunu arıyorum. Outlast denedim çok kastı. Bu yüzden sistemime uygun bir şeyler belirleyebilir misiniz ? (Biliyorum söylemenize gerek yok bilgisayarım kötüdür.)
İşlemci: Pentium E5300
Anakart: Asus P5QPL-AM
RAM: Kingston 4 GB Dual DDR2 800 MHZ
Ekran kartı: İntel G41 Express Chipset

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemlerden fazla anlamam. Bu yüzden yazacağım oyunlara sistem gereksinimlerine bakabilirsiniz. Sanırsam fazla istemezler.
1- Five Nights at Freddy's 1, 2, 3, 4 ve Sister Location. Hepsi aşağı yukarı aynı sistemi istiyor.
2- Slender: The Arrival (Hakkında bir çok hikaye mevcut hepside sallıyor bir şeyler :D İşsizlikten hepsini okumuştum :D )
Bir tane daha var çok beğenerek oynamıştım. İsmi aklıma gelmiyor, gelince buraya yazarım :)

Flash tabanlı olan Slender Man'i deneyebilirsiniz.
Slender Man sarmadı.
Sistemlerden fazla anlamam. Bu yüzden yazacağım oyunlara sistem gereksinimlerine bakabilirsiniz. Sanırsam fazla istemezler.
1- Five Nights at Freddy's 1, 2, 3, 4 ve Sister Location. Hepsi aşağı yukarı aynı sistemi istiyor.
2- Slender: The Arrival (Hakkında bir çok hikaye mevcut hepside sallıyor bir şeyler :D İşsizlikten hepsini okumuştum :D )
Bir tane daha var çok beğenerek oynamıştım. İsmi aklıma gelmiyor, gelince buraya yazarım :)
1-FNAF serisini oynadım zaten Sister Location 4. geceyi geçemeyince delirip bıraktım.
2-Oynadım sarmadı.
Aklına gelenleri yazarsın.
Madem sistemin kötü sende Korku Filmleri izle?
İzliyorum onu da ara sıra.
Cry of Fear' ı deneyebilirsiniz.
Oynadım.
Amnesia oyunlarına bakabilirsin.
Bilgisayarda kasar diye indirmedim.

Diyorum neydi ismi diye şimdi hatırladım :D
Resident Evil serilerine bakabilirsiniz. Sanırım Resident Evil 7 hariç hepsini oynayabilirsiniz. Zaten fazla sistem istemiyorlar.

Ben korku oyunları hastasıyımdır sisteminize uygun birkaç oyun tavsiyesi vereyim ;
Stairs, Kholat, Among the Sleep, Roots of Insanity, Lethe, Araya, eğer bunlarda kaldırmazsa 2 boyutlu oyunları da deneyebilirsiniz Limbo,Inside, Little Nightmares çok güzel oyunlardır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı