Korku oyunu yapmak

pansehir35

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Eshot Genel Müdürlüğü'nde Stajyer
Arkadaşlar selam. Adım Ali ve 16 yaşındayım. Bir girişimcilik projemiz var. 3 arkadaş beraber olduk ve çok güzel bir korku oyunu projesi oluşturduk. Senaryoyu yazdık ve haritayı tasarladık. Hazır karantinadayken güzel bir iş çıkarmaya çalışacağız. Sormak istediğim şeyse şu; biz bu oyunu yaptığımızda nasıl kitlelere hitap edeceğiz herkesin oyunu duymasını istiyoruz oyun Full Türkçe olacak Full Türkçe seslendirme olacak. Oyunun fiyatını 10 TL yapmayı planladık çünkü çok pahalı olsun istemedik. Bir öğrencinin bir günlük harçlığı kadar yani, çok uygun bir fiyat olduğunu düşünüyoruz ve oyunu Unity üzerinden yapacağız ve oyunu nasıl Steam'e koyacağız Direct sistemi diye bir şey varmış fakat tam olarak ne olduğunu anlayamadık yardımcı olursanız çok sevinirim sağlıcakla kalın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Grafikler ve atmosfer çok önemli. Bence seslendirmesi erteleyin. Ses ekibi biraz profesyonel olursa iyi olur. Ses sanatçıları ile iletişime geçebilirsiniz. Ondan sonra ben sizin her zaman destekçiniz olacağım. Enis kirazoğlu ile iletişime geçebilirsiniz, oyunu oynamasını izleyin. O yol ile de çoğu kişiye oyunu tanıtabilirsiniz.

Arkadaşlar çok teşekkür ederim cevaplarınız için o kadar mutlu oldum ki geri dönüşlerinize siz bile bu kadar destek çıkıyor iseniz ilerde neler olur tahmin bile edemiyorum vallaha. Yavaştan başlayacağız artık harita tasarımlarına felan seneryo bitti şuanda fena bi oyun gibi gözüküyo ayrıca oyun düşük sistemlere hitap edecektir öyle aman aman grafiklere sahip olmasına gerek yok diye düşünüyorum ama ortam çok ürkütücü ve karanlık olacak sisli felan.Zaten seneryo güzel oldumu her oyun oynanır bence. Gerçekten hepinize çok teşekkürler inşallah yapabiliriz beni o kadar mutlu ettinizki vallaha nasıl sevaba girmişsinizdir inşallah ileride de böyle sevinirim kendinize iyi bakın #EVDEKALIN

Son düzenleme:

Geri
Yukarı