Korku veya aksiyon oyun tavsiyesi

emreciftci7467

Centipat
Merhaba bayramda oynamalık internet gerektirmeyen bilgisayar oyunu önerebilir misiniz? GTA 5, RDR 2 değil. Sıktı. Hikayesi ve oynanışı çok güzel olan ve kesin oynamalısın diyeceğiz oyunlar. Şu ana kadar şu oyunları oynadım: BF 1,2 - Crysis 2 - Little Nightmares 1,2 - The Forest - dyin light - Resident Evil 7 - Far Cry 3.

Korku oyunu, aksiyon oyunu vs. güzel olur. Yarış oyunu sevmiyorum.

Vanga28

Picopat
Ben bugün resident evil village yi bitirdim beğendim tavsiye ederim.Ac nin son ac odseyy ve valhalla olabilir korsan tarzı isersen ac black flag da iyi.

Musthackk

Centipat
Başlıyorum ona da.

Hocam peki yakın dövüş yapabileceğim gerçekçi bir oyun öneriniz var mıdır? Eski zamanlarda vs. geçen.

Call of Duty serisi var oynamışsınızdır muhtemelen, Max Payne, Far Cry gibi oyunları da deneyebilirsiniz.

Başlıyorum ona da.

Hocam peki yakın dövüş yapabileceğim gerçekçi bir oyun öneriniz var mıdır? Eski zamanlarda vs. geçen.

Aklıma bir şey gelmiyor hocam maalesef.

Ghost of Tsushima diye bir oyun varmış kendim oynamadım ama yakın dövüş, eski zamanlarda geçiyor sanırım.

KS
KS
emreciftci7467

emreciftci7467

Centipat
Hocam Outlast ve Outlast 2 olur mu?

Oynamıştım.

Call of Duty serisi var oynamışsınızdır muhtemelen, Max Payne, Far Cry gibi oyunları da deneyebilirsiniz.

Aklıma bir şey gelmiyor hocam maalesef.

Ghost of Tsushima diye bir oyun varmış kendim oynamadım ama yakın dövüş, eski zamanlarda geçiyor sanırım.

Max Payne ve Call of Duty serisini hiç oynamadım.

Oynamıştım.

Max Payne ve Call of Duty serisini hiç oynamadım.

CoD serisi ve Max Payne serisi için hangi oyunlarını sırayla oynamalıyım peki.

Yukarı