Korku ya da zevkli aksiyon oyunu önerisi

Fruki16

Hectopat
Makaleler
1
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Son bir ay içerisinde Resident Evil 7'yi 3 kere bitirdim yanında da çıtır çerez olarak My Friend Pedro bitirdim. Yok mu böyle güzel dımdızlak kalmadığımız, elimizde silah tuttuğumuz, sadece oraya buraya kaçmayıp düşmanlarla savaştığımız bir korku oyunu. Yoksa da zevkli aksiyon oyunu önerir misiniz? Yakında oynamayı düşündüğüm oyunlar bunlar:

•Resident Evil 2 Remake

•Resident Evil 3 Remake

•The Evil Withen 1

•The Evil Withen 2

•Hitman 1 (2016)

•Hitman 2 (2018)

•Hitman 3 (2020)

Yine de bunlar benim bir kenara koyduğum oyunlar. Önerilerinizi bekliyorum (yukarıdakilerden herhangi birini oynayacaksam ilk iki sırada Resident Evil 2 Remake ve Resident Evil 3 Remake olur).

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Son bir ay içerisinde Resident Evil 7'yi 3 kere bitirdim yanında da çıtır çerez olarak my friend pedro bitirdim. Yok mu böyle güzel dımdızlak kalmadığımız, elimizde silah tuttuğumuz, sadece oraya buraya kaçmayıp düşmanlarla savaştığımız bir korku oyunu. Yoksa da zevkli aksiyon oyunu önerir misiniz? Yakında oynamayı düşündüğüm oyunlar bunlar:

•Resident evil 2 remake.

•Resident evil 3 remake.

•The evil withen 1

•The evil withen 2

•Hitman 1 (2016)

•Hitman 2 (2018)

•Hitman 3 (2020)

Yine de bunlar benim bir kenara koyduğum oyunlar. Önerilerinizi bekliyorum (yukarıdakilerden herhangi birini oynayacaksam ilk iki sırada Resident Evil 2 remake ve Resident Evil 3 remake olur).

Alien: Isolation.

Alien İsolation ve The Evil Withen serisi zaten listemde teşekkürler. Alien isolation kütüphanemde boyutu büyük diye bir kenara atmıştım indirip bakarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı