Korona aşısı sonrası kalp üstü omuza yakın bölgede ağrı

RinDoChi

Hectopat
Makaleler
2
Başlıktaki gibi 17 yaşındayım. Bugün sabah aşı oldum ve omuzumun altında koltuk altımın hizasında kalbimin üstünde bir ağrı var. Doktora gitmeli miyim?

Eğer aşı olduktan sonra hastanede 45 dakika falan durduysan pek bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Kolunun üzerine yatmış falan olabilirsin. Arkadaşımdada olmuştu hemen hemen aynısı 2 güne geçti tamamen. BionTech olmuştu bu arada.

Başlıktaki gibi 17 yaşındayım. Bugün sabah aşı oldum ve omuzumun altında koltuk altımın hizasında kalbimin üstünde bir ağrı var. Doktora gitmeli miyim?
Bazen olabiliyor,ama çok ağrıyorsa aile hekiminizi arayın telefonla.O yönlendirir.

Biontech 2 aşısı kol ağrısı yapmakta. O bölgende ağrı varsa bence normaldir. Zaten alerjik bir şey olsa 45 dk sürede oluyormuş. O yüzden sizdeki normal bir durumdur diye düşünüyorum. Endişeniz varsa görünmekte fayda var.

Cevap yazan herkese teşekkür ederim ama kolumun üstüne yatmadım sırtımın üstüne yatmıştım. Resimde nokta koyduğum yerlerde bir acı var. 2 3 saat içerisinde acile gideceğim.
İlk aşıyı oldum.

Dosya Ekleri

• indir (1).jpg
    indir (1).jpg
    7,6 KB · Görüntüleme: 27

Yeni konular

Geri
Yukarı