Koronavirüsü Bill Gates başlattı

Windows u crackli kullananlar naptınız siz!!! Şimdi nasıl başa çıkacaz koronayla. :( (!)

Bence güzel bir komplo teorisi, dünya düzdür gibi tamamen saçmalık değil.

Aslında bill gates'in parası (çok zengin bildiğimiz) roschild ailesinin aldığı paranın çerez parası. Nedeni ise roschild ailesinin anonim benzin şirketine sahip olması. Bu da, dünyadaki tüm benzin onların :paragöz:. O zaman neden en zengin insanlar listesinde yoklar derseniz de, çünkü zenginlikleri yasadışı. Tamam da bu ne alaka, derseniz de aslında haklı sayılıyorsunuz bill Gates'in koronayı başlattığından ama dolaylı. Çünkü koronayı roschild ailesi başlattı ve bunu bill gatesin yapmasını istedi. Kısaca alayının canı cehenneme. (bu mesajı yazarak kendimi tehlikeye attığımı biliyorum ki bu yüzden, yüzlerce sevdiğimiz ünlü roschild ailesine karşı çıktığı için öldürüldü ve fbı dediği tek şey çatışma çıkmış, o yüzden ölmüş, peki nasıl fbı yönlendiriyorlar dersenizde, Amerika onların )

Aslında bill Gates'in parası (çok zengin bildiğimiz) roschild ailesinin aldığı paranın çerez parası. Nedeni ise roschild ailesinin anonim benzin şirketine sahip olması. Bu da, dünyadaki tüm benzin onların :paragöz:. O zaman neden en zengin insanlar listesinde yoklar derseniz de, çünkü zenginlikleri yasadışı. Tamam da bu ne alaka, derseniz de aslında haklı sayılıyorsunuz bill Gates'in koronayı başlattığından ama dolaylı. Çünkü koronayı roschild ailesi başlattı ve bunu bill gatesin yapmasını istedi. Kısaca alayının canı cehenneme. (bu mesajı yazarak kendimi tehlikeye attığımı biliyorum ki bu yüzden, yüzlerce sevdiğimiz ünlü roschild ailesine karşı çıktığı için öldürüldü ve fbı dediği tek şey çatışma çıkmış, o yüzden ölmüş, peki nasıl fbı yönlendiriyorlar dersenizde, Amerika onların )

Ya sende onlardansan.

Aslında Bill Gates'in parası (çok zengin bildiğimiz) Rotschild ailesinin aldığı paranın çerez parası. Nedeni ise Rotschild ailesinin anonim benzin şirketine sahip olması. Bu da, dünyadaki tüm benzin onların :paragöz:. O zaman neden en zengin insanlar listesinde yoklar derseniz de, çünkü zenginlikleri yasadışı. Tamam da bu ne alaka, derseniz de aslında haklı sayılıyorsunuz Bill Gates'in Korona'yı başlattığından ama dolaylı. Çünkü Korona'yı Rotschild ailesi başlattı ve bunu Bill Gates'in yapmasını istedi. Kısaca alayının canı cehenneme. (bu mesajı yazarak kendimi tehlikeye attığımı biliyorum ki bu yüzden, yüzlerce sevdiğimiz ünlü Rotschild ailesine karşı çıktığı için öldürüldü ve FBI dediği tek şey çatışma çıkmış, o yüzden ölmüş, peki nasıl FBI yönlendiriyorlar derseniz de, Amerika onların).

Paranın sahibi onlar. Devletlerden bile daha zenginler.

Arkadaşlar hiç kimse biyolojik silah olarak virüs kullanmak istemez mümkünse bakteri kullanır çünkü o virüsü dışarı bıraktığı andan itibaren o virüsün üzerindeki kontrolünü kaybeder ve virüs büyük küçük sürekli mutasyon geçirir mesela sadece bir ırka etki edecek bir virüs geliştirilir sonra o virüs mutasyonla diğer ırklara da etki etmeye başlar ya da sadece bir kan grubuna etki edecek bir virüs geliştirilir ama virüsler çok hızlı mutasyon geçirir ve diğer gruplara da etki eder.

İddia: Koronavirüsü bill gates başlattı.

Ne düşünüyorsunuz? İnsanların virüs yüzünden ölebileceğini bugün hemen hemen herkes tahmin edebilir. Sırf bunları söyledi diye suçlanması bana saçma geliyor. Olayın altında başka bir iş var mıdır bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anlıyorum...

Geri
Yukarı