Koronayı kaç günde atlattınız?

İlk gün hafif ateş ve halsizlik vardı. İkinci gün koku duyum gitmişti ama halsizlik yoktu. Dördüncü gün koku almam da büyük ölçüde düzelmişti. Tamamen normale dönmem 5-6 gün sürdü ya da sürmedi. Yine de topluluğa karışmadım. Evden dışarı adımımı atmadım karantina bitene kadar.

Koronaysam o kadar hafif geçti ki ateşliyken antrenman filan yapmıştım. :D
İlk gün hafif ateş ve halsizlik vardı. İkinci gün koku duyum gitmişti ama halsizlik yoktu. Dördüncü gün koku almam da büyük ölçüde düzelmişti. Tamamen normale dönmem 5-6 gün sürdü ya da sürmedi. Yine de topluluğa karışmadım. Evden dışarı adımımı atmadım karantina bitene kadar.
Hocam karantina 14 gün mü sürdü?

@LinkAdam Evet, beklemek zorundayız. Bizim vücudumuz savaşmayı öğrenip düzeni ele almaya başlasa da virüs hala vücutta bulunuyor. Başkalarına bulaştırma riskini azaltmak için belirlenmiş olan süre boyunca topluma karışmamak gerekiyor. Zaten test de yapmıyorlar yanıltıcı olacağı için.

Arada düşüyorum ama kısa sürede geçiyor, test falan yaptırmıyorum evde izole yaşıyorum diye. Pazartesi okulum başlıyor bundan sonra mecbur test olacağım, bakalım bir senede kaç kez korona geçireceğim. 🥲

Yeni konular

Geri
Yukarı