[Korsan] Doom eternal açılmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Meathook07

Decapat
Biliyorsunuz iki ay önce Doom eternal adlı oyun çıktı ve ben bu oyunu oynamayı çok istiyordum ve oyunu indirdim. Oyunu indirdikten sonra heyecanla oyuna çift tıkladım ve hiçbir şey olmadı. Dedim herhalde basamamışımdır diye bir daha tıkladım ve 20 dakika sonra geri geldim gene bir şey yok. Görev yöneticisinden acaba oyun çalışıyor mu diye baktım oyun geliyor ancak 5 saniye sonra gidiyor hatasız bir şekilde bu durum beni çok üzdü.

Sistem özelliklerim:
NVIDIA GT740M.
Intel HD Graphics family.
8 GB RAM DDR3.
Windows 10 64 Bit işletim sistemi.
Intel i7-4500U 1.80GHz.

Denediğim yöntemler: Windows 10 güncelleme kısmından güncellemeleri kontrol edip indirip yeniden başlattım, Driver'leri silip tekrar güncelledim, işlemci ve RAM sorun yaratıyor mu diye baktım bunlar arasında çakışma yok ve kaldırıyor, oyunu kaldırıp tekrar kurmayı denedim üzerine belkı kurulum hatalıdır diye gittim bir daha indirdim. Çift ekran kartım vardır bu arada normalde televizyondan oynarım oyunları monitörü çıkardım ama gene açılmadı,

Not:Ekran kartım çift olduğu için çakışma yapıyor diye düşünüyorum ama bunu nasıl engelleyebilirim bilmiyorum

Oyunu satın almayı düşünüyorum yapımcılarla desteğe geçmek için ama gene başaramayız diye almıyorum şimdilik.

Oyununuz korsan, normalde yardımcı olmuyoruz ama ilk konunuz diye bir seferliğine torpil geçiyoruz. Daha sonraki açılan korsan konularında bu geçerli olmayacak, haberiniz olsun.

ProcMon raporu oluşturun DLL hatasıysa çözeriz.

Arkadaşlar, konuya açıklık getirelim. Korsana destek vermiyoruz. 0xc007b hatası veyahut DLL hatası olursa ilk konusu için yardımcı oluyoruz. Sistemsel hatalar bunlar. Rapor paylaşırsa, sorun ortada olursa yardımcı oluruz o kadar. Korsan olduğu için de açılmıyor olabilir.

Biliyorsunuz iki ay önce Doom Eternal adlı oyun çıktı ve ben bu oyunu oynamayı çok istiyordum ve oyunu indirdim. Oyunu indirdikten sonra heyecanla oyuna çift tıkladım ve hiçbir şey olmadı. Dedim herhalde basamamışımdır diye bir daha tıkladım ve 20 dakika sonra geri geldim gene bir şey yok. Görev yöneticisinden acaba oyun çalışıyor mu diye baktım oyun geliyor ancak 5 saniye sonra gidiyor hatasız bir şekilde bu durum beni çok üzdü.

Sistem özelliklerim:
NVIDIA GT740M.
Intel HD Graphics family.
8 GB RAM DDR3.
Windows 10 64 Bit işletim sistemi.
Intel i7-4500U 1.80GHz.

Denediğim yöntemler: Windows 10 güncelleme kısmından güncellemeleri kontrol edip indirip yeniden başlattım, Driver'leri silip tekrar güncelledim, işlemci ve RAM sorun yaratıyor mu diye baktım bunlar arasında çakışma yok ve kaldırıyor, oyunu kaldırıp tekrar kurmayı denedim üzerine belkı kurulum hatalıdır diye gittim bir daha indirdim. Çift ekran kartım vardır bu arada normalde televizyondan oynarım oyunları monitörü çıkardım ama gene açılmadı,

Not: Ekran kartım çift olduğu için çakışma yapıyor diye düşünüyorum ama bunu nasıl engelleyebilirim bilmiyorum.

Oyunu satın almayı düşünüyorum yapımcılarla desteğe geçmek için ama gene başaramayız diye almıyorum şimdilik.

Dosya konumunu açıp .exe üzerinden çalıştırmayı dener misin ek olarak da grafikleri otomatik ayarladıysa uyuşmazlık olabilir.

Mesajlar neden siliniyor? Bu sistem ile Doom Eternal oynanmaz!

Minimum sistem gereksinimleri:

İşlemci: Intel Core i5 @ 3.3 GHz or better, or AMD Ryzen 3 @ 3.1 GHz or better
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050Ti (4GB), GTX 1060 (3GB), GTX 1650 (4GB) or AMD Radeon R9 280(3GB), AMD Radeon R9 290 (4GB), RX 470 (4GB)

İşlemci: Intel Core i5 @ 3.3 GHz or better, or AMD Ryzen 3 @ 3.1 GHz or better.
Bellek: 8 GB RAM.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti (4 GB), GTX 1060 (3GB), GTX 1650 (4 GB) or AMD Radeon R9 280(3GB), AMD Radeon R9 290 (4 GB), RX 470 (4 GB)

Hocam ben RX460 ve i3 4170 ile 45-60 FPS oynayabiliyorum Low ayarlarda
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burada da GTX1050 ile oynanabiliyor.

Çok teşekkür ederim korsanlara destek vermediğinizi bilmiyordum dediğim gibi oyunu almayı istiyorum ama 200 lira ve açılmazsa çok pişman olurum aldığıma o yüzden almadım.

Oyun korsan olduğunda dolayı açılmamazlık yapmıyor annemin bilgisayarında açılıyor oyun annemin bilgisayarı ile olan aradaki fark sadece onunkinin AMD ekran kartına sahip olması.

Bir de DLL hatası değil sanırım çünkü bu programı kurdum o videodaki gibi her şeyi yaptım ama oyuna çift tıkladığımda uygulama penceresi gene boş kalıyor.
Dosya konumunu açıp .exe üzerinden çalıştırmayı dener misin ek olarak da grafikleri otomatik ayarladıysa uyuşmazlık olabilir.

Ekran kartımı NVIDIA denetim masasından tamamen NVIDIA üzerine çektim şu anda sadece Intel ekranı görmemi sağlıyor bildiğim kadarıyla.

İşlemci: Intel Core i5 @ 3.3 GHz or better, or AMD Ryzen 3 @ 3.1 GHz or better.
Bellek: 8 GB RAM.
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti (4 GB), GTX 1060 (3GB), GTX 1650 (4 GB) or AMD Radeon R9 280(3GB), AMD Radeon R9 290 (4 GB), RX 470 (4 GB)

Evet bu sistem ile Doom Eternal oynanmaz ancak en azından bence oyunu açması gerekir ben bu sistemimle Witcher 3 açıp 20 FPS ile oynadığımı hatırlıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı