Korsan GTA 5 indirirsem bir şey olur mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben önceden denedim çoğu site viruslu boşuna denemeyin bence.

Bedava dağıtıldı hesap ara bulursun mutlaka gerek yok korsana.

25TL'ye Epic Games hesapları satılıyor, korsan almak yerine ucuz yöntemlere yönelebilirsin.

Etik olup olmamasına değinmeyeceğim. Soruna cevap: Evet, zarar gelebilir.

Büyük GB'li oyunlarda kazıcı diye tabir etiğim programlar var ve ben indirdim bir şey olmadı diyenlerin sistemlerindeki performans kaybı onlara hissetmeyecek şekilde çalışıyor.

Birden fazla insan oyunları indirdiği için tam güçte çalışıp kurbanı rahatsız edeceğine fazla kişide çalıştırıp uzun kar elde ediyorlar.

Korsana karşıyım hocam eğer bulabilirsen ucuza Epic hesabı satan birini bulabilirisin korsandan hayır gelmez.

Hiçbir şey değişmiyor hocam. Her hâlükârda üreticinin cebine para girmiyor, hatta dediğiniz yerlerde genellikle çalıntı hesap olduğu için hesabın gerçek sahibide mağdur oluyor. Orijinal almak en iyisi tabii ki.

Eğer doğru siteden indirirsen virüs yemezsin. Paran varsa hesap satın alabilirsin diğer türlü korsana yönelebilirsin. Eğer doğru tombul kızı bulursan virüs yemezsin :D

Sana göre pahalı gelmeyebilir fakat arkadaşında oyunu alacak parası olmayabilir de.

Hocam öncelikle şunu belirteyim korsana belirli bir yere kadar karşı değilim ama GTA 5 gerçekten uygun bir oyun(genel oyun fiyatlarına göre) en kötü Epic hesabı alabilir arkadaş diye düşünüyorum.

Arkadaşlar selam GTA 5 indirmek istiyorum ama fiyatlar malum korsan GTA 5 indirsem bilgasayara zarar gelebilir mi?

Doğru siteden indirirsen bir şey olmaz tabii ki ama yine de tedbiri elden bırakma. Yanında bir anti-virüs her daim bulunsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı